עמוד הבית >   נוספים > חקירות

אינדקס עסקים ברשת - נוספים

 

חוקר פרטי, חוקרים פרטיים – לא תמיד צריך למהר אליהם...

ד. ו-ל. הם זוג נשוי מזה 9 שנים. לפני כחמישה חודשים, החל ד. לחשוד כי אשתו בוגדת בו.
הוא היה בטוח שיש לו סיבות טובות לחשוד בה.
היא החלה לחזור הביתה מן העבודה בשעות מאוחרות בערבים, לשוחח הרבה בטלפון הנייד , ולעיתים הייתה יוצאת מן הבית אף בשבתות. על אף של קודמה בעבודתה ונדרשה לעבוד שעות רבות יותר, בעלה לא מצא מנוחה לעצמו.
הוא עמד לשכור את שירותיו של חוקר פרטי, והחליט לבחור בו מהשורה הראשונה של חוקרים פרטיים. ד. מעולם לא חשב שיום אחד ימצא את עצמו זקוק לחוקר או יתקרב לעולם זה של חקירות, חקירות פרטיות, אך מצוקתו הנפשית הייתה קשה.

הוא הגיע לחברת ליאור חקירות. להפתעתו הרבה, בליאור חקירות חוקרים פרטיים לא עודדו אותו כלל לפתוח בחקירה, אלא להיפך – לסגת מן הרעיון. חוקר פרטי בכיר הסביר לו כי כשמדובר בתחומים אלה של חקירות פרטיות, חקירות בכלל, הפעלת חוקר פרטי עלולה לשבור את מעגל האמון בין בני הזוג ומכאן, הדרך לגירושין שעשויים להיות מיותרים - קצרה.
כלומר, במקרים של עימות בינוני בין בני זוג, אם נכנסת לעימות עם בן/בת הזוג ואתה מרגיש פגוע, זה לא בהכרח אומר שצריך להפעיל חוקר פרטי. ד. אכן ויתר על שירותי החוקר הפרטי ולשמחתו גילה בעצמו כי טעה בנוגע לאשתו.
  קישורים ממומנים
Google
  מדריכים נוספים
מדריך משפטי
מדריך קוסמטיקה ויופי

  קישורים באתר
לימודי עיצוב
חוקר פרטי
תמי 4
חיפוש לימודים
מסחר במט"ח
נוספים
  פרסומות

 

  © כל הזכויות שמורות לאינדקס עסקים ברשת

מדריכי אינטרנט נוספים: יחסי ציבור, אינדקס עסקים, כרטיסיות עסקיות, שותפויות עסקיות, אינדקס עסקים בישראל, אינדקס עסקי, מאמרים עסקיים, מערכת למורים, טיולים מאורגנים, פריצת מנעולים, מדריך עסקים בישראל


שיווק באינטרנט על ידי WSI