דף הבית alexis

alexis

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת alexis
 
מחפשים אינפורמציה על ריהוט?
08/12/10 | ריהוט
קונים רהיטים לבית? מעצבים את הבית? קנייה של ריהוט היא חלק מרכזי בכל מהלך סידור של דירה או מקום עבודה, כיוון שבחירות הרהיטים הן המשפיעים על החזות הכללית והפעולה בחללי הפנים למשך שנים רבות.
למאמר המלא...

מעוניינים למצוא עיצוב אירועים?
08/12/10 | אירועים וחתונות
רוצים חתונה מהממת? הכל מעוניינים חתונה יפה. כשההורים התחתנו הם פשוט סמכו על בעל האולם שיהיה אחראי על העיצוב: סידור השולחנות, החופה, גופי התאורה והקישוטים על הקיר. כתוצאה מכך חתונות נראו כמעט אותו הדבר, עם ואזה על כל שולחן, נברשות מצועצעות וחופה משמימה. זאת הסיבה שבימינו הרבה זוגות בוחרים לקחת שירות עיצוב ארועים מקצועי כאחד משירותי החתונה.
למאמר המלא...

ריהוט משרד יוקרתי
08/12/10 | ריהוט
איך קונים רהיטים? מחליפים פינת אוכל? קניית ריהוט היא מהלך בעל חשיבות רבה בכל מהלך עיצוב או סידור בית או מקום עבודה, הלא בחירות הריהוט הן המשפיעים על החזות הכללית ונוחות הפעילות בחדר למשך מספר שנים לכל הפחות.
למאמר המלא...

לאמץ כלב
08/12/10 | חיות בית
העדיפו תמיד לאמץ כלבים מכלביות ולא כלבים ממגדל – כלב גזעי ממגדל פרטי תמיד ימצא בית, בעוד הכלביות בארץ מפוצצות עד אפס מקום ברבבות כלבים נטושים. כלביות רבות מרדימות בע"ח שנמצאים אצלן זמן רב, וגם הכלביות שלא בוחרות לפעול בצורה הזו לא תמיד יכולות להעניק לבעלי החי את הטיפול הראוי בשל הצפיפות הרבה והעומס. אימוץ מכלבייה יאפשר לכם לקחת הביתה כלב מושלם מתוך מבחר עצום ובנוסף, כלב שתאמצו מכלבייה יעמיס עליכם אהבה מושלמת כתודה על העובדה שנתתם לו חיים חדשים.
למאמר המלא...

מידע בנושא שמלות כלה 2011
08/12/10 | אירועים וחתונות
מהי שמלת כלה חלומית בעיניך? אחד הימים היפים והחשובים בחיינו, ויש שיגידו החשוב מכולם, הוא היום שבו מתחתנים – זה יום אשר כל כולו מוקדש לזוג האוהבים, אשר באים לחגוג את אהבתם הגדולה וקבל עם ועדה להתחייב לקשור את חייהם אלה באלה לעולמים, לטוב ולרע.
למאמר המלא...

עיצוב חתונה מרהיב
08/12/10 | אירועים וחתונות
באירועים הכל אפשרי - כולם בלי יוצא מן הכלל רוצים שהחתונה שלהם תהיה היפה ביותר. עד לפני כמה שנים כולם היו סומכים על אולם האירועים שידאג לפרטי העיצוב: השולחנות, החופה, גופי התאורה וקישוטי הקירות. והתוצאה - כל אירוע ואירוע נראה כמעט אותו הדבר, עם זר של ציפורנים על כל שולחן, מנורות פלורסנט לבנות וחופה לבנה ומשמימה. זו הסיבה שבשנים האחרונות המון זוגות מעדיפים ללכת על עיצוב אירועים ברמה מקצועית.
למאמר המלא...

מחפשים ריהוט משרד?
08/12/10 | ריהוט
אוהבים רהיטים? מעצבים את המשרד? בחירת הרהיטים מהווה שלב בעל חשיבות בכל מהלך סידור הבית או המשרד, משום שבחירות הרהיטים הן אלו המשפיעים על המראה ונוחות הפעילות במרחבים הפנימיים גם בעתיד הרחוק.
למאמר המלא...

מידע על אטרקציות לבת מצווה
28/11/10 | אירועים וחתונות
חושבים על להרים הפנינג שלם? לא הייתם רוצים להיות מקוריים? בתקופה זו, כל האירועים נראים כאילו תוכננו על ידי אותו אדם; המוזיקה תמיד נשמעת אותו הדבר, מזון לא מקורי ופה ושם ריקודים. אז למה לא לחולל מהפיכה?
למאמר המלא...

איך צריך למצוא חתונה אזרחית?
28/11/10 | אירועים וחתונות
זקוקים למיקום מוצלח בשביל חתונה? כמה ידע יש לנו על גני אירועים, אז איך מחליטים? אפשר לקנות שמלה מיוחדת, להתאים תספורת מדהימה, להביא את הנגנים המוצלחים ביותר ולהשביע את האורחים במאכלים שונים, ולמרות כל אלה לא יעזרו כלל באין מקום מוצלח לאירוע.
למאמר המלא...

לשדרג כל בר מצווה!
28/11/10 | אירועים וחתונות
עוד מעט יש חגיגות יום הולדת? אז קדימה לעבודה! בימים אלה, כל המסיבות נראות אותו הדבר; מוזיקה קבועה, אותו סוג אוכל ויש ריקודים. לא הגיע הזמן להיות מקוריים?
למאמר המלא...
1 2 3 4 5 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI