דף הבית אייל עמירון

אייל עמירון

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת אייל עמירון
 
פתרונות ירוקים
10/06/11 | גינון
בשנים האחרונות ישנה מודעות רבה לכל נושא השמירה על כדור הארץ. כולנו עדים לתופעות הטבע המוזרות אשר פקדו אזורים שונים בעולם. קרחונים נמסים בקוטב, רעידות אדמה, מזג אוויר משוגע ולא מעט אסונות. עושה רושם שכדור הארץ מנסה לשדר לנו שהגיע זמן להתחיל לשמור עליו. המודעות לנושאים ירוקים אלה גדלה ומדענים חברו למהנדסים והחלו להמציא שיטות בנושאים רבים כמו מחזור נייר, מחזור מים, הפקת חשמל, תחליף לפלסטיק ועוד.
למאמר המלא...

טיהור מים אפורים – שיקולים לבחירה
20/02/11 | איכות הסביבה
מערכות מים אפורים יכולות להגיע בכמה גרסאות וכל אחת מן המערכות יכולה להיות טובה לסוג מסוים של שימוש, או צרכנים. יש להכיר את המערכות השונות על מנת שניתן יהיה לבחור את מערכת מים אפורים הטובה ביותר עבור כל אחד מאיתנו. בשבילנו, כצרכנים נבונים, צריכות לעלות מספר שאלות שיכולות לעזור לנו להבין איזו מערכת כדאי לנו לבחור
למאמר המלא...

פתרונות ירוקים בעידן המודרני
20/02/11 | איכות הסביבה
השנים האחרונות מהוות נקודת מפתח מהפכנית של ממש בדרך שבה אנו חושבים על הסביבה והתפיסה האקולוגית הופכת להיות יותר ויותר נחלת הכלל, וכבר אינה שיגעון של מתי מעט שמבקשים את טובתנו האישית ביחד עם טובתו של כדור הארץ.
למאמר המלא...

חיסכון במים – מספר טיפים
20/02/11 | גינון
חיסכון במים בבית, בעבודה או במבני ציבור שאנו מבקרים בהם מדי יום, זהו חסכון שצריך להבהיר עד כמה הוא חשוב. כאשר אנו מדברים על חיסכון במים אנו מדברים בעצם על חיסכון באחד המשאבים הנחוצים ביותר שלנו, ולא מדובר על משאב שאם ייעלם לנו יימצא פיתרון אחר, אלא מים הם הבסיס לקיום.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI