דף הבית ענת יהל סימן טוב

ענת יהל סימן טוב

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  www.anatsimantov.co.il
טלפון: טלפון - 077-5327141 נייד - 050-3404038
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

שמי ענת יהל סימן טוב,
אני מאמנת אישית ועסקית להצלחה נשית, מנחה סדנאות ומעבירה הרצאות ברוח היהדות והקבלה לנשים שרוצות להכיר את עצמן, את החוזקות שלהן ולדעת איך להשתפר ולממש את הייעוד שלהן דרך כוח הבורא .
 
אני תומכת בנשים שרוצות להכיר את החוקים הרוחניים  והגשמיים להביא לכוח היחד -  מהפרט עד הכלל.
 
בארץ ובחו"ל כבר למעלה מ 18 שנה ומאפשרת להן להגיע להתפתחות אישית, רוחנית וגם זוגית דרך מודל ייחודי שיצרתי – מודל עשרת השלבים להתפתחות אישית והצלחה עסקית לנשים, אשר מאפשר לנשים ללמוד על עצמן ועל העולם הרוחני שלהן בהתבסס על עשר הספירות בחכמת הקבלה.
 
 
אני בעלת תואר N.D. בנאטורפתיה, מוסמכת בשיטת לואיז היי (ארה"ב), מוסמכת בביו-תרפיה זדנקו דומינניץ (סלובניה), מרצה ומנחת קבוצות בכירה בארגונים וכן בטיפול פרטני וקבוצתי בגישת גופנפש ומדריכת קבוצות בסלובניה לטיפול וריפוי במרכז הטיפולים של זדנקו דומינניץ (קסנקנגורה).
 
את הניסיון  המקצועי שצברתי, בזכות מפגש עם מאות נשים היה ללמוד מעומק הלב  איך ליצור שינוי למען האחר, דרך הקשבה אין סופית לכאבן / לסבלן/ לשיעורים החוזרים ונישנים ללא הבנת החוקים הרוחניים , קם אצלי הצורך כמטפלת /מאמנת /ומנחת סדנאות במשך שנים להביא מזור לנשים לעבור מתודעת אגו לתודעת על של חסד עם גבולות, שמחה, איזון והרצון להשפיע ולממש כ"א בדרכה.
 
 הצורך שלי להדריך נשים הגיע מתוך חוויות אישיות שלי, אירועים שלעיתים נראו לי כמשברים ואסונות כסוף העולם . ותורגמו בצורה טיפשית  שעלתה לי ביוקר  בדיבורים של לשון הרע, דעתנות , ישירות פוגעת  שנובעת מאגואיזם לא מתוקן . וגרמו לי לעיכובים מיותרים  במסע יעוד הנשמה שלי . הובהרו לי  בצורה בהירה ומדוייקת  כתחנות הכרחיות  לשים גבולות  , לדעת לומר די ולא במקומות שהיה לי קל להגיד  "כן " ו" לתת " עוד ועוד בשם איזור הנוחות של החסד הבלתי מאוזן ביסודי .וכן לפתח כוח נצח והוד ללקיחת החלטות בהרגלים מקובעים .
 
 לא ניתן היה לעשות את הדרך הארוכה , המלמדת , המפתחת  והנפלאה ללא הכאב והסבל שעזרו לי בזיכוך הנשמה שלי עד להגעת התפכחות  לרמת וההבנה שלא תמיד ניתן לפתור בעיות אך כן לצמוח מתוכן  ולהכיר ולדבוק בבורא המיטיב האינסופי.
 
בסבלנות אין קץ והארה דרך חוכמת הנשים, החום, החיזוקים והעידוד שזרמו דרכן באופן מתמיד ונוכחו בכל מה שזיכו אותי בו. יחד עם הרצון שלי לתרום לנשים יהודיות בכל העולם למצוא את הדרך שלהן ולשנות את חייהן, אני מביאה איתי לכל מסגרת וכך יוצרת את המקום הבטוח שבתוכו נשים, כמוך, תוכלנה לצמוח ולהגיע להגשמה עצמית.
 
 אני מאמינה שלימוד הקבלה יכול לתרום לכולנו להכיר את עצמנו יותר טוב ולדעת איך נכון לנו לפעול בעולם ולכן כל אימון, סדנה והרצאה שאני מעבירה, שואבת מהאמת שטומנת בחובה הקבלה, כדי לאפשר לנו, כנשים יהודיות, ללמוד מי אנחנו, מה יעודנו ולאן פנינו מועדות, הן במובן של התפתחות אישית והן במובן של היכולת שלנו להשפיע ולשנות על העולם.
 
אם את רוצה לשמוע עוד על שיטת האימון האישי הייחודית שאני מציעה הרשמי למועדון הלקוחות שלי,
לקבלת עדכונים מהאתר, הרשמי לרשימת התפוצה,

לשיחה אישית עמי או לקביעת פגישה תוכלי לשלוח מייל ל: anat521@netvision.net.il
או התקשרי  לטל': 050-3-4040-38
בברכה
ענת יהל סימן טוב
 
 
 
מאמרים נוספים מאת ענת יהל סימן טוב
 
מודל עשרת השלבים להתפתחות אישית והצלחה עסקית לנשים
25/02/11 | אימון לקריירה
את מבולבלת ומחפשת כיוון חדש? רוצה לרענן את חייך? להגיע להגשמה עצמית בחיים בכלל ובעסקים בפרט? בקיצור – את רוצה ללמוד איך להצליח?
למאמר המלא...

תפקיד האישה בזוגיות לשלמות רוחנית
25/02/11 | נישואין
כשאנו מוצאות את הבן זוג שייעד לנו הבורא אנו מרגישות נחת, מרגישות שלמות יותר ומוכנות להתקדם הלאה מהחיים כנשים בודדות ולהתאחד עם בן הזוג.
למאמר המלא...

סוד שנת הנישואין הראשונה – 10 מדרגות להצלחה באהבה
25/02/11 | נישואין
אתם אוהבים אחד את השני, יודעים שמצאתם את האחד או האחת שמשלימים אתכם וגורמים לכם להרגיש נפלא. בקרוב חייכם יהיו קשורים זה בחייה של זו וכבר לא תוכלו לחשוב על עצמכם או לפעול במנותק מאדם אחר. סגנון החיים החדש שמצפה לכם מעבר לפינה הוא מרגש אך דורש קצת הסתגלות, לא סתם אומרים ששנת הנישואין הראשונה הנה הכי קשה. הנה כמה נקודות למחשבה, 10 מדרגות להצלחה באהבה, שיעזרו לכם לבחון כמו שצריך מצבים זוגיים עתידיים ולפעול נכון במסגרת הנישואין שלכם.
למאמר המלא...

הדרך לאושר
24/02/11 | זוגיות ואהבה
בהנחה שכולנו מבינות שכל מה שאנו רוצות זה שיהיה לנו טוב, שיהיה לבן הזוג שלנו טוב ושנחיה חיים מאושרים ידיו, עלינו לחשוב לפני שאנו מתחילות כל משפט ולהחליט האם המילים שאנו מתכוונות לומר יתרמו למטרת העל הזו או דווקא יגרעו ממנו וירחיקו בינינו בגלל שהן מהולות כעס ורוע.
למאמר המלא...

אהבה ביהדות
22/02/11 | זוגיות ואהבה
הקבלה מלמדת אותנו שכדי להגיע להתעלות רוחנית ולהתקרב לבורא צריך לעבוד ביחד – למצוא את בן הזוג שיוכל לתמוך בעבודה הרוחנית שלנו ולהשלים אותה בעבודה הרוחנית שלו.
למאמר המלא...

כוחה של האישה בזוגיות
22/02/11 | זוגיות ואהבה
כדי להבין את תפקיד האישה בזוגיות ואת כוחה, צריך להתעלות על המשמעות הגשמית של מושגים ולהבין אותם בהקשר הנכון – בהקשר הרוחני.
למאמר המלא...

התיקון
21/02/11 | זוגיות ואהבה
. את החיבור מחדש של נשמותינו לכדי שלם אנו יכולים להשיג רק באמצעות הזוגיות, מפני שדרכה ובמהלך העבודה עליה, נוכל לתקן את עצמנו ולחזור לנחת האינסופית שחשו נשמותינו כשהיו מחוברות זו לזו בעולמות הרוחניים
למאמר המלא...

איך לבנות את הקשר הזוגי נכון
20/02/11 | אימון זוגי
לשם שימור האהבה ותחזוק הקשר הזוגי כדי שימשיך לפרוח נדרשת עבודה, עבודה נכונה כזוג למען הזוגיות.
למאמר המלא...

סבלנות וענווה: המפתח לאהבה
14/02/11 | זוגיות ואהבה
הקבלה מגדירה אהבה בתור אחדות. חיים משותפים של בני זוג, שתי נשמות שהתחברו בעולם הגשמי ומטרתן להשכין שכינה בעולם – לחיות בנחת וסיפוק ולהגיע ביחד להתעלות רוחנית ולרמת חיבור מושלמת.
למאמר המלא...

ההבדל בין גבר לאישה
10/02/11 | אימון זוגי
גברים ונשים הנם שונים במהותם, אומנם כולנו מסוגלים להגיע לאותן רמות של התעלות רוחנית, אבל העבודה הרוחנית שתוביל אותנו לרמות הללו שונה בתכליתה.
האנשים העשירים בעולם אינם האנשים המאושרים בעולם וזה בדיוק בגלל שהם, גברים ונשים כאחד, לא עשו את התיקונים הדרושים בעצמם כדי להכיל אושר אינסופי, כמו זה שכולנו רוצים.
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI