דף הבית לילך קורן

לילך קורן

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת לילך קורן
 
פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה
05/07/16 | כלכלת משק בית
אנשים רבים יודעים היום כי פיקדונות מגוונים יכולים להוות חלופה מצוינת לכל תכנית חיסכון מסורתית של פעם. מגוון האפשרויות וגמישות התנאים ככל שמדובר בתחום של פיקדון, הם רבים ורחבים יותר מאשר במקרה של תכנית חיסכון.
למאמר המלא...

קוסמים
03/01/13 | הפקת אירועים
קוסמים הם אנשים אשר לכאורה יכולים לעשות דברים בעלי אופי על-טבעי. אנו קוראים להם גם מכשפים ובתרבויות מסוימות הם נקראים שמאנים. בתנ"ך קוסמים נקראים גם מעוננים, והקוסם המפורסם הוא בלעם בן בעור שהאמינו שיש למלים שלו כוח של קללה וברכה. אך הדעה המקובלת בעולם המערבי היא שקוסמים פועלים על פי זריזות ידיים, אחיזת עיניים ואשליות כדי להעמיד בפנינו הופעה מבדרת ומהנה. הדבר לא מנע מאיתנו לזרוע לאורך ההיסטוריה האנושית קוסמים רבים.
למאמר המלא...

יום הולדת 60
03/01/13 | גיל הזהב
כיצד נחגוג יום הולדת בגיל 60? אפשר ללכת למסעדה מיוחדת, אולי למסעדת יוקרה שבן המשפחה חלם תמיד ללכת אליה. אפשר לעשות לו מסיבת הפתעה ולהזמין לארוחה חברים קרובים ומשפחה ואנשים משמעותיים. אם הולכים למסעדה כדאי שזו תהיה מסעדה עם ערך מוסף, לא רק אוכל טוב. אולי נוף מיוחד, עיצוב מיוחד של המסעדה, מיקום היסטורי, מלצרים בעלי ייחוד כמו גלגיליות או תחפושות. כך שלארוחת יום ההולדת יהיה ערך מוסף ייחודי שידובר עליו גם אחרי החגיגה.
למאמר המלא...

כיצד להזמין קוסמים לאירועים
14/10/12 | הפקת אירועים
כל אדם שרוצה לארגן אירוע, בין אם זה אירוע לכבוד חגיגה מסוימת ובין אם זה אירוע של יום כיף לעובדים, צריך לחשוב היטב על הרבה מאוד פרטים. יש לחשוב על המקום שבו רוצים לעשות את האירוע, את מי רוצים להזמין,
למאמר המלא...

מזמינים קוסמים לימי הולדת
14/10/12 | הפקת אירועים
אם אתם רוצים לעשות יום הולדת לילדים, זו הזדמנות מעולה לחגוג כמו שצריך ולעשות מסיבה שווה במיוחד. זה לא משנה אם הילדים שלכם הם בני שבע, שמונה או יותר, כי בכל מקרה, בטוח שהם מאוד ישמחו אם תארגנו לכבודם יום הולדת עם כל החברים שלהם. זה לא פשוט לארגן מסיבת יום הולדת לילדים, בין אם אתם מזמינים עשרים ילדים למסיבה ובין אם אתם מזמינים שלושים ילדים, כדאי לכם להכין תוכנית מוגדת מראש כדי שהילדים לא ישתעממו. דרך מעולה לדאוג לכך שהילדים ישמחו מהמסיבה, היא על ידי הזמנת קוסמים לימי הולדת. הזמנת קוסם ליום הולדת ז
למאמר המלא...

בחרו רקדניות בטן למסיבת רווקות
04/10/12 | בידור תחביבים ופנאי - אחר
אם אתן רוצות שהחברה שלכן תצא באמת מרוצה ממסיבת הרווקות שאתן מארגנות לה, אתן בפירוש צריכות להשקיע. זה לא כל כך פשוט לארגן מסיבת רווקות, כי יש המון רעיונות ודברים שתוכלו לעשות במסיבה הזו כדי להפוך אותה למסיבת החלומות. מסיבת רווקות זו מסיבה שצריכה להיות נחמדה ונעימה, וצריך להיות בה כיף. מעבר לכך, נהוג לעשות במסיבת רווקות דברים שבדרך כלל לא עושים במסיבות אחרות, כך שאתן צריכות לחשוב איך להפוך את המסיבה הזו למשהו מיוחד באמת.
למאמר המלא...

מועדונים לבת מצווה – אטרקציות לבחירה
05/08/12 | הפקת אירועים
כל אחד רוצה שהאירוע שלו יהיה שונה מכל האירועים האחרים מאותו סוג, כולל אירוע של בת מצווה. בתקופת זמן קצרה ביותר, מספר גדול של בנות – חברות באותה כיתה, או באותה שיכבה בבית הספר חוגגות את בת המצווה שלהן, וכולם מוזמנים. נשאלת השאלה איך להפוך את הבת מצווה השלושים בשנה למיוחדת, אטרקטיבית ומעניינת, מתוך נקודת הנחה שילדי הכיתה כבר ראו הכל.
למאמר המלא...

איך מארגנים מסיבת יום הולדת ברמה גבוהה?
23/07/12 | בידור תחביבים ופנאי - אחר
לארגן מסיבות יום הולדת בכל גיל, זה משהו שהיא אתגר בפני עצמו. בין אם אנחנו מארגנים את המסיבה לעצמנו או בין אם אנחנו מארגנים את המסיבה למישהו אחר, ללא ספק מדובר על שצריך להשקיע בו לא מעט מחשבה והרבה יצירתיות. הרי כל הרעיון של מסיבות יום הולדת, הן שכולם ייהנו ויחגגו את זה שגדלנו בשנה.
למאמר המלא...

רקדנית בטן בעולם המערבי
12/07/12 | בידור תחביבים ופנאי - אחר
כל מה שקשור לריקוד בכלל החל לקבל תאוצה אף בענפי הספורט. זה התחיל כאירובי היות והרבה נשים נמאס להם מחדרי כושר המשעממים והטרנד של המחול האירובי החל לתפוס תאוצה.
למאמר המלא...

מסיבה למבוגרים - טרנד עולה בעולם המסיבות
25/03/12 | הפקת אירועים
אוטוסטרדת החיים המודרניים לא תמיד מאפשרת להיזכר בטוב, בשפע ובחברים שבדרך, ולמסיבה למבוגרים יש היכולת להזכיר לחיים את טעמם.
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI