דף הבית siteserp

siteserp

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת siteserp
 
צילום הריון
23/09/12 | הריון ולידה
תקופת ההריון היא תקופה נפלאה ונהדרת המלאה באינספור רגעים ששווה לנצור. הורים רבים, ברחבי העולם מעידים כי ישנם רגעים רבים במהלך ההריון שהם היו רוצים לזכור לתמיד. כיום, זה בהחלט אפשרי. בין אם באמצעות צילום והנצחת שלבי ההריון בצורה חובבנית (צילום ביתי) ובין אם באמצעות פנייה לצלם למטרת צילום הריון מקצועי.
למאמר המלא...

בדיקת מי שפיר
02/09/12 | הריון ולידה
בדיקת מי שפיר מעוררת לבטים רבים בקרב ההורים העתידיים אשר מתחבטים האם לעבור את הבדיקה או לא. הסיבות להתלבטויות הרבות נעוצות בכך שבדיקת מי שפיר טומנת בחובה יתרונות וחסרונות משמעותיים גם יחד. במאמר הקצר שלפניכם נסקור חלק מהיתרונות שבדיקת מי שפיר מעניקה לצד חלק מהחסרונות הנלווים לבדיקה זו, במטרה להקל על ההורים בקבלת ההחלטה הלא פשוטה הזו ולסייע להם להבין בפני מה הם ניצבים.
למאמר המלא...

אימון מנהלים
20/06/12 | אימון לקריירה
אימון מנהלים הינו תהליך המשלב בתוכו אימון אישי והתפתחותי המשפר את היכולות האישיות של המנהל, מכוון אותו לשיפור תהליכים עסקיים ולהנהיג את החברה להשגת תוצאות יוצאות דופן.
למאמר המלא...

אימון אישי ועסקי
23/05/12 | אימון עיסקי
אימון אישי ועסקי הינו תהליך אשר עוזר לאדם להכיר יותר טוב את עצמו והעסק שלו. בתחילת התהליך, המאמן בוחן את שביעות הרצון של האדם מהמצב המצוי בחייו במישור האישי והעסקי והתהליך מתחלק לשני שלבים עליהם נרחיב בהמשך המאמר.
למאמר המלא...

הריון בסיכון
14/05/12 | הריון ולידה
לא פעם אנו שומעים את המונח "הריון בסיכון", אולם, לא כולנו יודעים מהי משמעותו של המונח. יש שיחשבו כי הריון בסיכון הינו הריון אשר לאורך כל שבועות ההריון העובר נמצא בסיכון, ואילו יש כאלו שיסברו כי הריון בסיכון הינו דווקא הריון אשר מעמיד את האם בסיכון. ובכן, שני המקרים נכונים ומוגדרים כהריון בסיכון, יתרה מזאת, ישנה הגדרה מדויקת באשר להריון בסיכון, אותה נביא בפניכם במאמר קצר זה.
למאמר המלא...

בדיקת סיסי שליה
30/04/12 | הריון ולידה
בדיקת סיסי שליה הינה אחת ממגוון בדיקות הריון שונות, המבוצעות בשלב מוקדם יחסית של ההריון (בשליש הראשון, בין השבוע ה10 לשבוע ה12 להריון). מטרת בדיקה זו לאתר בשלב מוקדם הפרעות כרומוזומליות או בעיות גנטיות שונות שעלולות להתרחש בעובר. בדיקת סיסי שליה נחשבת אומנם לבדיקה פולשנית, ועל כן היא בעלת סיכון (נמוך ככל שיהיה) והיא מבוצעת באמצעות הכוונה צמודה של אולטראסאונד, מה שמאפשר לבקר על תהליכי הבדיקה לאורך כל הבדיקה, לוודא את תקינותה, ולמנוע סיבוכים.
למאמר המלא...

הנקה
22/02/12 | הריון ולידה
הנקה הינה פעולת האכלה של תינוק או ילד קטן בחלב אם ישירות מהשד. הואיל ומערכת העיכול של תינוקות בני יומם מותאמת לתזונה נוזלית בלבד ואינה ערוכה לעיכול של תזונה מוצקה, חלב האם המועשר במרכיבי מזון חיוניים, מספק עבורם את כל צורכיהם התזונתיים. פעולת ההנקה מתבצעת הודות לרפלקס המציצה איתו נולדים התינוקות הרכים, אשר באמצעותו מתאפשר להם למצוץ ולבלוע את חלב האם. במאמר קצר זה, נציג את היתרונות הרבים שהנקה מעניקה לתינוק ולאם, ואף נתאר עבורכם מספר תנוחות הנקה מומלצות.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI