דף הבית יפים וייץ

יפים וייץ

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: יפים וייץ - תנועה ללא כאב
אתר אינטרנט:  www.yafimetapel.co.il
טלפון: 052-3695312
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

מומחה לשיקום תנועתי אורטופדי והפגת כאבים. טיפול בכאבים והגבלות תנועה, דרך שיטות טיפול טבעיות המבוססות על הרפואה המערבית, מומחיות בגישות טיפול רפואי אינטגרטיבי כמו: שיקום תנועתי אורטופדי, טריגר פויינט, קינזיו טייפ ועיסוי רפואי ומשולב.

שיקום תנועתי אורטופדי בכיר, התמחות בטיפול בספורטאים, קינזיו טייפינג עם התמחות בפציעות אורטופדיות ופציעות ספורט, מוסמך לטיפול בנשים בהריון.

חבר באיגוד מקצועות העיסוי בישראל והלשכה למקצועות בריאות משלימים RCP-M12959.

מטפל באזור כפר סבא  והמרכז
מאמרים נוספים מאת יפים וייץ
 
מטפל, מטופל ומה בטיפול
17/04/12 | רפואה משלימה
מטופל אשר מגיע לטיפול מחפש עזרה לכאביו, לרוב הוא נמצא במצב של מרחב מוגן מצומצם, כאביו גורמים לו לתסכול, סבל, צורך וחיפוש אחר עזרה ואף ספקנות לגבי יכולת הטיפול לסייע לו. במקום זה נכנס לתפקיד המטפל אשר, אמור להרגיע ולהשרות ביטחון על המטופל כדי לנסות ולהגדיל את המרחב המוגן שלו עד כמה שניתן. ע"י הגדלת המרחב המוגן המטפל יוצר במטופל אמון רב יותר בטיפול וביכולתו להתגבר ולהתמודד עם כאביו. חשוב לזכור כי המטפל אינו פוטר את בעיות הכאב של המטופל אלא מוביל אותו בדרך הנכונה בכדי לגרום לגופו לתקן את עצמו,
למאמר המלא...

יתרונות העיסוי
26/03/12 | שיקום והידרותרפיה
העיסוי בגישותיו המגוונות היה נפוץ ומקובל כשיטת טיפול יעילה, בפתולוגיות גופניות ונפשיות במשך שנים ארוכות במדינות המזרח הרחוק, והגיע גם למערב, מחקרים רבים שנעשו במשך שנים הגיעו למסקנה כי יש ביכולתו של העיסוי להביא לשיפור ניכר במצבים גופניים ונפשיים ירודים. מעבר לעובדה כי מגע הוא צורך קיומי בסיסי של האדם , הנחוץ לצורך התפתחותו התקינה , העיסוי מסייע בשחרור שרירי גוף, בהרפיית מתחים, בהורדת "סטרס" , בשיפור זרימת הדם ונוזלי הגוף ואף בסיוע לגוף להתמודד ולהחלים מכאב.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI