דף הבית אסטרטג

אסטרטג

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת אסטרטג
 
מקום לחתונה קטנה
18/08/13 | חתונות
מי שמתכנן לארגן חתונה, יגלה במהרה את היתרונות הרבים של מקום לחתונה קטנה. לא כל חתונה צריכה להיות גרנדיוזית והמונית. ניתן גם להתחתן באולם קטן ואינטימי ולהזמין רק את האורחים הכי קרובים.
למאמר המלא...

שיווק ברשת חברתית – כיצד לעשות את זה כמו שצריך?
18/06/12 | רשתות חברתיות
שיווק ברשת חברתית זו אופציה אשר מומלצת בחום רב עבור כל מי שיש לו עסק ואשר מעוניין להרחיב את מעגל הלקוחות שלו, כמו גם את מעגל העסקים הכללי שלו (סוכני מכירות, מפיצים, עסקים רלוונטיים לשיתופי פעולה ואפילו עובדים פוטנציאליים). רשתות חברתיות הן תופעה אשר מזה זמן מה רק הולכת וצוברת פופולאריות ככל שהזמן עובר, כאשר בין הרשתות החברתיות הפופולאריות ביותר ניתן למנות את פייסבוק(Facebook) , טוויטר(Twitter) , מקושרים, דה מארקר, לינקדין (Linkedin) ועוד רבות וטובות.
למאמר המלא...

בניית אתרים בפייסבוק – טיפים לקידום הדף שלכם בפייסבוק
18/06/12 | פיתוח אתרים
בניית אתרים בפייסבוק היא אופציה נהדרת ומומלצת בחום רב עבור כל מי שמעוניין לקבל חשיפה גדולה יותר ומגוונת יותר לשירותים שהוא מציע, למוצרים שהוא מוכר או אולי לתכנים שהוא מייצר בזמנו האישי ואשר להם הוא מחפש קהלים חדשים. למעשה, אתר בפייסבוק במקרים רבים הופך להיות מעין דף בית משני – ובחלק מן המקרים אף ראשי – עבור עסקים רבים, שהצליחו לבנות דף פייסבוק כל כך מוצלח, עד שרוב הגולשים זנחו את אתר האינטרנט שלהם והחליטו להתעדכן דרך הדף בפייסבוק.
למאמר המלא...

עיסוי רפואי
18/06/12 | בריאות אחר
עיסוי רפואי – מהו? העיסוי הרפואי שונה מעיסוי רגיל ראשית בכך שהוא עיסוי טיפולי מכוון מטרה. הוא נועד כדי לטפל בבעיה רפואית כלשהי ולהקל על כאב באזור ספציפי של הגוף. שנית, עיסוי רפואי דורש הפניה של רופא. כדי לטפל בבעיה רפואית צריך בדיקה רפואית והרופא ממליץ על סוג העיסוי הנחוץ והמינון הרצוי. עיסוי חובבני יכול לעתים לפגוע בגוף, ליצור יותר מתח במקום הפגוע ולגרום ליותר נזק מאשר תועלת.
למאמר המלא...

כיצד תוכל ללמוד בניית אתרים
29/04/12 | פיתוח אתרים
בניית אתרים יכולה להיות עסק רווחי ומצליח. כיום הרבה אמוד אנשים רוצים לבנות אתר ופונים לאנשים שיכולים לעשות זאת. בתחום הפרסום והשיווק, עסקים מכל מיני סוגים, חנויות באינטרנט ועוד הרבה אחרים, בניית אתר היא הכרחית. אנשים שנדרשים להקים אתר לטובת העסק שלהם זקוקים ליכולת וידע על הקמת אתרים טובים. הידע על בניית אתרים יעזור לכם לא רק בבניית אתר אישי לעצמכם או לעסק שלכם, אתם תוכלו גם לנצל אותו כדי להרוויח כסף, להקים אתרים בתשלום ואולי אפילו להקים חברה שמתמחה בהקמת אתרים וייעוץ בעניינים דומים.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI