דף הבית מיכל כהן

מיכל כהן

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת מיכל כהן
 
ג'קוזי לחצר – חלום שמתגשם
25/10/12 | צרכנות
ג'קוזי בחצר הוא בהחלט חלום ורוד מבחינתם של אנשים רבים. מה יותר מהנה מישיבה בג'קוזי בחצר הבית בסוף יום עבודה ארוך ומפרך? ג'קוזי לחצר הבית שמוסיף יוקרה ועיצוב לחצר הבית שלכם, יתרום לכם גם בהנאה וברוגע שאתם כל כך זקוקים להם במהלך השגרה היומיומית המלחיצה.
למאמר המלא...

מתנות לימי הולדת – כי אין חגיגה בלי מתנה
16/10/12 | צרכנות וקניות
הגיע הזמן לומר את זה בקול רם וללא בושה – כולנו אוהבים ימי הולדת בזכות המתנות! יום הולדת, לצערנו, חל רק פעם אחת בשנה, אך כאשר היום המיוחל מגיע, מדובר על הילולה ושמחה גדולה. אנו נמצאים במרכז העניינים, תשומת הלב מוסתת אלינו וכמובן, המתנות. וכמה שכיף לקבל מתנות. וכעת, לשאלה המתבקשת, האם אותה השמחה מתקיימת גם כאשר אנו מעניקים מתנה? הדעות חלוקות, ישנם אנשים אשר נהנים להעניק מתנה אפילו יותר מאשר הם מקבלים אותה בעצמם, וישנם אלו שתהליך בחירת המתנה ורכישתה מעיב על הנאתם. ובכן, גם לכך יש פתרונות.
למאמר המלא...

עשר טיפים ליצירת המנגל המושלם
16/09/12 | צרכנות
לאחר רכישת גריל גז חדשני ואיכותי, אין דרך טובה יותר לחגוג את הרכישה מאשר הזמנת החברים והמשפחה לערב על האש מפנק. ערב בו כולם יוכלו לנסות ולהתנסות בגריל הגז החדש ולהביע את דעתם על איכות הצלייה של הגריל. ישנם ספר חוקים ברורים שעליהם יש לשמור על מנת לארח את ערב הברביקיו המושלם והם:
למאמר המלא...

בריכת שחייה
03/09/12 | צרכנות וקניות
בימי הקיץ החמים, נראית בריכת השחייה כהמצאה גאונית. זאת על אף שבריכת השחייה היא די פשוטה, מעגן גדול של מים. כנראה שזה כל מה שנדרש בשביל לשמח ילדים ומבוגרים כאחד. לאחר הקמת הבריכה יש לדאוג למסנן מים איכותי אשר ישמור על ניקיון המים ממזהמים וחיידקים לאורך זמן. כיום קיימים בשוק מגוון רחב של סוגי מסננים בעלי עלויות שונות יתרונות וחסרונות. במאמר זה ברצוני להדגים במאמר זה את ההבדלים בין מסנני הבריכות השונים הקיימים כיום בשוק.
למאמר המלא...

תכנון מסיבות ימי הולדת
30/08/12 | הפקת אירועים
ימי הולדת הם אירוע מרכזי בחיי הילד, אירוע שמלווה בשמחה והתרגשות. הזדמנות להיות במרכז האירוע כשכל החברים הכי טובים סובבים אותך. כל ילד רוצה שמסיבת יום ההולדת שלו תהיה המסיבה הטובה ביותר מכל חבריו, במאמר זה ברצוני להציע מספר הצעות כדי להוציא לאור את מסיבת יום ההולדת הטובה ביותר ולגרום לילדכם להיות מאושר.
למאמר המלא...

מטווחים – גם אתה יכול לנסות
29/04/12 | צבא וביטחון
בישראל ההקשר לירי, אקדחים, רובים ופגיעות מתקשרת בדרך כלל לטיולי גדנ"ע בבית ספר (בו רובנו עברו מספר מטווחים וזו הייתה החווייה הראשונה שלנו עם נשק), לשירות הצבאי ולהכשרה של כוחות ביטחון משטרתיים, אך בעולם קיומם של מטווחים וההשתתפות בהם אינה תלוית הקשר ביטחוני אלא מדובר על חווייה המעניקה לאדם זמן הנאה של הנאה, התנסות עם תחום חדש ולימוד של האדם (עד כמה אני מדויק, עד כמה אני מרוכז, עד כמה אני מכיר את התנהלות גופי, עד כמה אני יכול להתמודד עם רעש, לחץ וכלי שיכול להרוג).
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI