דף הבית שחר מירון

שחר מירון

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: המרפאה הניידת
אתר אינטרנט:  www.veterinar.co.il
טלפון: 052-2255123
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

עוד מילדותי חלמתי להיות רופא של בעלי חיים, ראיתי בטיפול בהם כטבע שני וכשליחות, ונהגתי לאמץ בעלי חיים שונים ומגוונים אל ביתי. לאחר שירות צבאי מאתגר ומסע בן שנה ברחבי דרום אמריקה התמסרתי ללימודים בשאיפה להגשים את חלומי. את לימודי לתואר ראשון במדעי בעלי החיים סיימתי בהצטיינות ולאחר מכן המשכתי באופן טבעי ללימודי וטרינריה באוניברסיטה העברית. לאורך כל תקופת לימודי עבדתי במספר מרכזים וטרינריים בהם רכשתי ניסיון רב. עם תום תקופת הלימודים העיוניים המשכתי לשנת הכשרה קלינית בבית החולים האוניברסיטאי ובמהלכה נחשפתי לצדדים הרבים של רפואה וטרינרית וביניהם תחום רפואת החירום, כירורגיה, הרדמה, הדמיה ועוד. בימים אלו אני עובד כרופא וטרינר בבית חולים וטרינרי גדול ועוסק בתחומים שונים ובייחוד בתחום רפואת החירום. בנוסף אני מתנדב בעמותות למען בעלי חיים, חבר בארגון הרופאים הוטרינרים ומקפיד להתעדכן, לפרסם מאמרים ולהשתתף בהשתלמויות וכנסים וטרינרים.
כיום אני מתגורר עם אשתי עדי וביחד אנחנו מגדלים באהבה את עמית וטופי- הראשון תינוק חייכן והשנייה כלבת בורדר קולי שובבה. בזמני החופשי אני אוהב לטייל בטבע ברגל ובאופניים ולבלות עם החברים והמשפחה.
בעלי חיים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלי ואני רואה את עצמי בר-מזל שזכיתי להזדמנות לעבוד איתם ולטפל בהם.התחלתי לתת שירותי וטרינר עד הבית מתוך שאיפה לקיים רפואה וטרינרית נעימה ונוחה יותר עבור בעלי החיים ובעליהם.
מאמרים נוספים מאת שחר מירון
 
וטרינר עד הבית – שירות וטרינרי לטיפול ביתי ורגוע בכלב או בחתול
11/06/13 | חיות מחמד
הזמנת וטרינר עד הבית הפכה כבר לנורמה בימינו בכל הנוגע לרפואה מונעת עבור כלבים וחתולים. למרפאה וטרינרית ניידת יש המון יתרונות להציע עבור הכלבים והחתולים מאחר וביקור בית של וטרינר נייד מאפשר לכם לבדוק את הכלב או החתול, לטפל או לחסן אותו כנדרש, וכל זאת ללא בזבוז זמן מיותר ומבלי להלחיץ אותו ע"י טרטורו למרפאה הוטרינרית.
למאמר המלא...

טיפול בגור חתולים יתום
14/04/13 | חיות בית
עם בוא האביב מופיעים גם גורי חתולים בכל פינה. רובם יגדלו להיות חתולים בוגרים ובריאים בעזרת טיפול מסור מצד אימם אך מיעוטם ידרוש את תשומת ליבכם ועזרתכם. במאמר זה מפורטות נקודות מפתח בטיפול בגור חתולים יתום: מהו גור חתולים יתום, איך להעריך את גיל גור החתולים, מה אפשר לתת לגור חתולים לאכול, איזה טיפול רפואי נחוץ לגור חתולים ועוד פרטים חשובים.
למאמר המלא...

טיפול בגור כלבים
25/01/13 | חיות מחמד
עם הגעת גור כלבים חדש לביתכם אתם עומדים בפתחה של תקופה חדשה ושאלות רבות עולות- האם הוא גור כלבים בריא? במה מאכילים גורי כלבים? איזה טיפולים צריך גור כלבים? איך מחנכים גור כלבים לעשיית צרכים מחוץ לבית? מה צפוי לנו בתקופה הקרובה? ננסה לענות על כל שאלות אלו ולעשות מעט סדר בנושא.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI