דף הבית Michal Cohen

Michal Cohen

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת Michal Cohen
 
רציו – חיפוש מקורות העושר
31/12/12 | שוק ההון
הזהב השחור עלול לשגע גם את השפויים ביותר, אבל אנשים כאלה, רציונליים, לא נוטים, ודאי לא ממהרים להשתגע. גם כשהם מחפשים אחר הלא נודע הם עושים זאת בשיקול דעת ובתבונה. אלה וכאלה הם אנשי רציו - שותפות מוגבלת של אנשים העוסקים בחיפוש שניים ממקורות האנרגיה החשובים ביותר בכלל ובמקומותינו בפרט גז טבעי ונפט.
למאמר המלא...

מהן קרנות נאמנות ?
31/12/12 | קרנות נאמנות
קרן נאמנות היא אחד המוצרים המובילים שמציעים בתי השקעות ללקוחותיהם, הרעיון העומד בבסיסה הוא שבמקום שכל אדם ירכוש בנפרד מניות של חברות הנסחרות בבורסה , אוספת הקרן את כספיהם של המשקיעים ובוחרת אילו מניות או מכשירים פיננסים אחרים כמו מט"ח או אג"ח לקנות ומתי למכור אותם על מנת שלמשקיעים תהיה תשואה מקסימאלית. הרעיון או המצאת קרן הנאמנות החלה ב-1868 באנגליה כך שמדובר במכשיר פיננסי ותיק שכבר הוכיח את יעילותו.
למאמר המלא...

בית השקעות
31/12/12 | שוק ההון
אין זה סוד שמצבם הכלכלי של אזרחים רבים בישראל הולך ומשתפר משנה לשנה. רכבים חדשים ויוקרתיים נראים על הכבישים, עסקאות נדל"ן רבות נסגרות מדי יום ואזרחים רבים מחליטים להתחיל לתת לכסף שלהם לעבוד עבורם. כל תחום ההשקעות מושך אליו עשרות אלפי ישראלים שמאמינים כי הגיע הזמן להתחיל לשחק במגרש של הגדולים ולעשות רווחים מהירים וגבוהים, אבל... מאיפה מתחילים?
למאמר המלא...

מודיעין יהש כדוגמא לענף חיפושי הנפט והגז בישראל
31/12/12 | מסחר במניות
בענף חיפושי נפט וגז פועלות חברות רבות, אשר הנתונים שלהם משפיעים ישירות על המדד. מניית מודיעין יהש לדוגמא נמדדת על פי מספר קריטריונים ברורים. מודיעין יהש נחשבת יציבה יחסית, וניתן לראות את משקלה במדד תל אביב 100, תל אביב 70 וכמובן תל אביב – נפט וגז.
למאמר המלא...

השקעות במניות
05/11/12 | השקעות
השקעות במניות מאד פופולריות. הסיבה לכך היא האפשרות להרוויח כסף רב בזמן קצר יחסית, אבל עם הסיכוי יש גם סיכון ויש לקחת זאת בחשבון כשמחליטים לצאת לדרך של השקעות במניות. למי שאינו בקיא בשוק המניות מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות או לפתוח תיק בחברת השקעות רצינית ואחראית כדי שכספו ינוהל על הצד הטוב ביותר, אבל גם במצב זה אין ערובה להצלחה ויש להבין כי תנודתיות שוק המניות אינה תלויה רק בגורמים כלכליים, אלא אף בגורמים חברתיים ופוליטיים שונים.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI