דף הבית יוחאי ישראלי

יוחאי ישראלי

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  www.thegate.co.il
טלפון: 054-6433364
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

יוחאי ישראלי הוא מייסד ומפתח "השער". יוחאי עוסק שנים רבות בתהליכי מודעות עצמית והתפתחות רוחנית, הגשמה עצמית וריפוי, שבמהלכן למד עם שמאנים ומאסטרים בריפוי ובהשפעה על המציאות מהארץ ומהעולם. בעל B.A. במדעי ההתנהגות (פסיכולוגיה וסוציולוגיה) מהאקדמית תל אביב ותואר שני בהצטיינות (.M.Sc) בהתנהגות ארגונית (שילוב של פסיכולוגיה וניהול) מאוניברסיטת ת”א. בוגר קורסים להנחיית קבוצות מהחוג לתואר שני בפסיכולוגיה של אוניברסיטת ת”א.

לפני שהחל ללמד את השער, עסק יוחאי במשך 18 שנים בלימוד ומחקר של הגורמים לסבל ולרווחה, באמצעות תרגול מדיטציות שונות, וחקר שיטות קונבנציונליות ואזוטריות. במהלך שנים אלו יוחאי לימד מאות תלמידים שיטות טיפול אנרגטיות-רוחניות, שיטות לפיתוח יכולות, לעבודה עם תת המודע, ליצירת מציאות, ולעבודה עם חוקים קוסמיים.

יוחאי פיתח את השער במשך כמה שנים, עד שהחל ללמדה ב- 24 בדצמבר 2010. מאז, יוחאי מקדיש את זמנו להמשך פיתוחה, להכשרת מטפלים (מאפשרים) ולהעברת קורסים וסדנאות בשיטה להעצמה ולהתפתחות אישית.
מאמרים נוספים מאת יוחאי ישראלי
 
שפת האור - השפה בה מדבר היקום
14/08/08 | שפת האור
שפת האור היא השפה של התת מודע, ובאמצעותה מתבטאים כל מחשבה, רגש ואנרגיה בנו ובעולם. מקורה של שפת האור בתרבות העתיקה של המאיה והיא מועברת מדור לדור עד ימינו, על ידי שושלת ה'קורנדרוס' ממקסיקו. בהיותה 'שפת הקוד' של הבריאה, מאפשר השימוש בשפת האור לברוא את המציאות הנכונה לנו.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI