דף הבית אייל פייגין

אייל פייגין

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: רפואה אלטרנטיבית
אתר אינטרנט:  orhabore.com
טלפון: 0548145858
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

אייל פייגין - רפואה אלטרנטיבית.

מומחה בשיטות טיפול, ריפוי וייעוץ שונות: תקשור, הילינג, תטא הילינג, ייעוץ והכוונה רוחנית, דמיון מודרך, טיפול בחרדות ופחד, טיפול במערכות יחסים, איזון אנרגטי, אימון אישי

ניתן למצוא את כל הפרטים באתר הבית: http://orhabore.com
מאמרים נוספים מאת אייל פייגין
 
ההבדלים בין הילינג לתטא הילינג
16/03/13 | רפואה משלימה
ההבדלים בין הילינג לתטא הילינג. מאמר זה מסביר בקצרה על השיטות הללו ומדגיש את ההבלים בין שיטת תטא הילינג לבין שיטות הילינג אחרות. הילינג - תטא הילינג.
למאמר המלא...

טיפול ב- טינה / טראומות / חרדות
14/03/13 | אימון אישי
מאמר זה מדבר על שיטות ברפואה אלטרנטיבית לטיפול בטינה / טראומות / חרדות. מאמר זה נותן נקודת מבט חדשה לאדם לגבי הבעיות הללו ונותן הסבר איך להתמודד איתן בצורה אפקטיבית.
למאמר המלא...

תקשור וריפוי בתקשור
14/03/13 | תקשור וטלפתיה
תקשור. תקשור הוא יכולת שהייתה לבני אדם לאורך כל האבולוציה. לאדם יש את היכולת לתקשר עם כל סוגי הישויות. מאמר זה מדבר מפרט ומסביר על כך. כמו כן תוכלו למצוא במאמר זה הסבר על שיטת הילינג מיוחד הנקראת: ריפוי בתקשור.
למאמר המלא...

טיפול רוחני במערכות יחסים ואימון אישי
14/03/13 | אימון למערכות יחסים
טיפול רוחני הוליסטי במערכות יחסים, אימון אישי. מאמר זה מסביר איך דרך אימון אישי, ייעוץ והכוונה ניתן לטפל במערכות יחסים שונות (זוגיות, משפחה, עבודה, חברות ועוד) בדרך אלטרנטיבית.
למאמר המלא...

מודעות – כח הריפוי וטיפול בטראומות
14/03/13 | אימון אישי
מודעות – כח הריפוי וטיפול בטראומות פרק א: מדבר על יכולת המודעות ומסביר איך להשתמש בה בצורה אפקטיבית למטרות ריפוי ושחרור מחסומים הנובעים מדפוסים ישנים. פרק ב: מדבר על חשיבות המודעות כאשר מטפלים בטראומות.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI