דף הבית מיכאל לוי

מיכאל לוי

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: LEstudio
אתר אינטרנט:  www.lestudio.co.il/
טלפון: 054-4780198
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

מיכאל לוי ארכיטקט ויועץ אנרגיה המתמחה באדריכלות בת-קיימא והתייעלות אנרגטית לבניינים. מאחורי מיכאל, שנים של ניסיון בעבודה עם אדריכלים ומהנדסים. מיכאל הקים את Studio LE בשנת 2012 כדי לגשר על הפער בין שלבי התכנון והבניה, ולספק פתרונות ארכיטקטוניים לצורך עמידה בתקנים של בניה ירוקה. הסטודיו מציע שירותי ייעוץ ותכנון בהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים (תקן LEED) וישראלים לבניה ירוקה (תקן ישראל ת"י 5280, 5281 ו-5282).   מיכאל הוא מומחה בעל תואר שני בהצטיינות בתכנון והנדסה סביבתית M.SC EDE מבית הספר BARTLETT, של אוניברסיטת UCL שבלונדון. הוא גם אדריכל בעל תואר B.ARCH מבית הספר לארכיטקטורה של אוניברסיטת תל אביב, ובעל הסמכה ב-REVIT ASSOCIATE ARCHITECTURE. -
מאמרים נוספים מאת מיכאל לוי
 
מחקרים מוכיחים שבנייה ירוקה משתלמת!
02/04/15 | אדריכלות
מספר המבנים הירוקים החדשים המוסמכים בכל שנה הולך וגודל. למרות הגידול המשמעותי בהתעניינות, במודעות ובבנייה ירוקה בפועל בישראל, התחום עדיין נמצא בתחילת הדרך. החסם הגדול ליישום הבנייה הירוקה בישראל היא אי הוודאות לגבי העלויות והכדאיות הכלכלית של שיטת בנייה זו בהשוואה לבנייה קונבנציונלית. בחו''ל קיימים מספר מחקרים אשר בדקו והשוו בין עלויות ותועלות של הבנייה הירוקה ובנייה קונבנציונלית. בישראל, עדיוון לא נעשו מחקרים בנושא .
למאמר המלא...

למה בנייה ירוקה?
02/04/15 | נדל"ן
בישראל, בניינים צורכים כ-60% מצריכת החשמל הכללית ואחראים כ-33% מפליטות גזי החממה. בנייה ירוקה מתמקדת בצמצום השימוש באנרגיה, מים ומשאבים נוספים הדרושים להקמת המבנה והפעלתו. היא תורמת לצמצום הנזקים הסביבתיים הקשורים בבנייה ובתפעול של מבנים. בעשור האחרון אנו רואים גידול של הבנייה הירוקה בכל העולם​.
למאמר המלא...

מה התועלות של הבנייה הירוקה?
18/02/15 | אדריכלות
בנייה ירוקה מייצרת סביבת פנים בריאה ונעימה המקטינה תחלואה של המשתמשים ומגדילה את יעלות של עובדים ותלמידים. התעניינות בבנייה ירוקה גוברת לאור העלויות הגדלות של צריכת חשמל ומים בישראל. כמו כן, גם גובר הצורך בהתייעלות וחיסכון כלכלי
למאמר המלא...

איך בונים ירוק?
01/02/15 | נדל"ן
בנייה ירוקה מייצרת סביבת פנים בריאה ונעימה המקטינה תחלואה של המשתמשים ומגדילה את יעלות של עובדים ותלמידים. התעניינות בבנייה ירוקה גוברת לאור העלויות הגדלות של צריכת חשמל ומים בישראל.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI