דף הבית נתי

נתי

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה:
אתר אינטרנט:  
טלפון:
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:
מאמרים נוספים מאת נתי
 
תכנון מסיבת רווקות
12/02/15 | אירועים וחתונות
את מאושרת בשביל החברה שמתחתנת ומאחלת איחולים עד הגג. אך כשוכחות צרחות השמחה את מגיעה להבנה שמוטלת עלייך משימה, ארגון מסיבת הרווקות. אין צורך להילחץ. בסך-הכל מדובר במסיבה כיפית וחוויה שאמורה להיות מהנה. כדי להקל עלייך לראות דברים בבהירות ולמצא את קצה החוט אנו, בפורטל מתחתנים, מספקים לך את כל המידע הדרוש.
למאמר המלא...

סוגי מסיבת רווקות
12/02/15 | חתונות
מסיבת הרווקות לרב מורכבת מכמה חלקים: פעילות עיקרית, מתנות לכלה ומשחקי היכרות, ילדות וחברה. מה שיוצר את ייחוד וגוון המסיבה הוא בדרך כלל הפעילות העיקרית. הפעילות העיקרית יכולה להיות אחת ממגוון הסוגים המוצעים בדרך כלל למסיבת רווקות או פעילות מקורית החביבה על הכלה במיוחד. בכל מסיבת רווקות חשוב שיהיה ייחוד המותאם לכלה אך הוא יכול להתבטא גם בפרטים הקטנים, בעיצוב ובמתנות. פורטל מתחתנים רכז עבורכם רשימה קצרה של כמה סוגים אפשריים.
למאמר המלא...

הטרנדים החמים של שמלות כלה
12/02/15 | אירועים וחתונות
מאז ומעולם שמלות כלה היו גולת הכותרת של כל קולקציה אופנתית, ומרבית מעצבי האופנה הגדולים ביותר, בכל העולם, מסיימים את התצוגה שלהם עם שמלת כלה המכתיבה טרנדים חדשים באולמות האירועים ובגני החתונות. השנה, אנחנו יכולים להצביע על מספר טרנדים מעניינים של שמלות כלה אשר בהחלט מעשירים את הקולקציה ומאפשרים לנו לקבל השראה לשמלת הכלה האישית שלנו.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI