דף הבית דפנה ביסמוט

דפנה ביסמוט

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: פרפרים המרחב הרוחני
אתר אינטרנט:  www.parpareem.com
טלפון: 054-9008206
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

"פרפרים המרחב הרוחני " עוסק בייעוץ, סיוע והכוונה ברפואה האלטרנטיבית ובעל ניסיון רב. פרפרים מעניק כלים להעצמה אישית בשילוב ליווי אישי וצמוד. ההתמחות תקשור, מגע אנרגטי, דמיון מודרך, קריסטלים, שחזור גלגולים, פתרון חלומות ,סדנאות. בטיפולים אני מתחברת למהות העמוקה של נשמת המטופל , ו"פרפרים" הנם סמל ותרגום לקשר שנוצר בין הנשמות.
יסדתי את "פרפרים" מתוך אמונה ביכולותיי לעזור לכל דורש לאור החיזוקים החיובים והחמים שקיבלתי ממטופלים רבים שנהרו אלי כמו "פרפרים" אל מקור של אור, ידע ויכולות. אני מלווה את המטופלים באופן אישי מתוך רצון שהם יפתחו כלים יכולות עצמאיים להמשך דרכם. המטרה בטיפול שלי היא עזרה והדרכה לשינוי ההווה והעתיד של המטופל.
מאמרים נוספים מאת דפנה ביסמוט
 
מאמר משמעות חלום יעקב במעוף של פרפרים בתדר "שערי שמיים":
18/07/09 | חלומות
מבוא :

במאמר זה אבחן את חלומו של יעקב ואתן פירוש חלום שונה לחלומו של יעקב אבינו לפי הבנתי בעולם החלומות. החלום מביא תיאור ברור של עלייה לרובד רוחני גבוה. בחרתי את חלום יעקב כמודל למה שאני חווה בזמן פירוש חלום או לחוויה של אדם שנשמתו מקבלת מסר מלמעלה ומתורגמת כסימן בחלום.

מהו חלום? מה מקור החלום? האם החלום מכיל כוחות שחודרים לתודעתו של האדם בחיי היום יום ומעבירים מסר? האם הנשמה היא מתרגמת את המסר לתודעה כסמל?
על שאלות אלו אני עונה ומרחיבה בפורום פירוש חלומות,ומשלבת פתרון חלום בתקשור.
למאמר המלא...

מאמר פירוש חלומות שקשורים לעין הרע
18/07/09 | חלומות
מבוא למושג עין הרע:

עין הרע? האם נתקלתם בעבר במושג עין הרע? לרבים מכם מדובר בעוד סטיגמה לא נעימה אולם לרבים מאיתנו מדובר בדרך חיים של אמונה בצל העין הרע.
כמה מכם נוהגים לומר "בלי עין הרע" ? האם יש קשר לפעילות של מגיה שחורה?
במאמר זה אנסה לסקור זווית מיוחדת שקשורה במסרים של פירוש חלומות עם עין הרע.
במאמר זה לא אסקור את נושא המגיה השחורה שבניגוד למגיה הלבנה שמעבירה אנרגיה טהורה שנועדה לריפוי הנשמה והגוף המגיה השחורה פוגעת בנשמה והורסת.
למאמר המלא...

שחזור גלגולים - הרבדים בהתגשמותם בגלגול נשמות
18/07/09 | גלגול נשמות
מבוא למאמר:
במהלך הרצאות וסדנאות שאני מעבירה בנושא שחזור גלגולים וכן בטיפולים מורכבים הנוגעים בנשמה אספתי חומר וידע רב. במהלך הטיפול ומסע רוחני עם המטופל קיבלתי וקיבצתי חומרים שונים בנושא הנשמה והרבדים השונים שבה הנשמה נמצאת שברצוני לשתף את הקוראים בתוכנם.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI