דף הבית סיבל זוארץ

סיבל זוארץ

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: פרחי יוגה
אתר אינטרנט:  www.yogali.co.il
טלפון: 052-2526690
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

סיבל זוארץ - אמא ומורה ליוגה מתמחה ביוגה לילדים.

מעבירה חוגים, הפעלות, סדנאות, ימי הולדת ייחודיים ברוח היוגה, סדנאות הורים וילדים ויוצרת תכנית ייחודית לגננים ולגננות אשר מועברת בגן הילדים בשיתוף עם ילדי הגן. מטרת התכנית לתת כלים, ללמד שיטות, תרגילים ותנועות מעולם היוגה, בשילוב דמיון מודרך, מוזיקה, סיפורי יוגה מקוריים להקלת התרגול, משלבת בפעילויות את כל החושים, בהנאה ובעזרת דמיון פורה ואביזרים צבעוניים.

אני מאמינה ששילוב היוגה בחיי היום יום תורם לחיזוק הגוף והבטחון, משפר יכולות מוטוריות, מעודד חשיבה "מחוץ לקופסא", משפר יכולות זכרון וריכוז, מועיל לבעיות קשב, מאזן תפקודי מוח ותורם ליצירת עולם פנימי עשיר ומציאת פתרונות לשלל האתגרים הקיימים לילדים (וגם לנו) בעולם המודרני גדוש הגירויים.

אני משתדלת להתאים כל פעילות לקבוצה ולפרט, לחדש, להפתיע והכי חשוב לעשות הכל בהנאה תוך שיתוף פעולה מלא עם הילדים והצוות (או ההורים).

את הסמכתי קיבלתי בסמינר הקיבוצים, היוגה שהוסמכתי בה הינה בריגהו יוגה ומשלבת מבחר שיטות, ביניהן פלדנקרייז, מוח אחד ועוד..
מאמרים נוספים מאת סיבל זוארץ
 
הילד לא רגוע? נסו תרפיה בצבע
22/02/10 | תראפיה
בהשכלתי אני מורה ליוגה ומתמחה בשיעורי יוגה לילדים. בשיעורים הללו ישנו דגש רב על צבע ודמיון, על מנת לאפשר חוויה מעשירה ומעצימה ככל האפשר ולעורר עניין.
ישנם תרגילים רבים ורצוי לשלב גם מוזיקת רקע מרגיעה ואף יצירה לאחר מכן, כך שהילדים יוכלו לצייר וליצור את רשמיהם מהתרגילים.
במאמר זה אביא מעט מידע על נושא התרפיה בעזרת צבעים וגם רעיונות מעשיים לתרגול.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI