כוח הריפוי הטיפולי והמטאפיזי של הפנינים
נכתב על ידי: SEO Neto Team
תאריך: 02/12/10

פנינים היות תמיד ידועות בכוחם המרפא במשך כמה מאות שנים, במיוחד ברפואההאסייתית המסורתית. בתרבויות אלו, ה"רפואה" לא מתמקדת רק בריפוי באמצעותתרופות קונבנציונאליות אלא גם באמצעים כגון זהב, כסף ואבקת פנינים.בתרבויות אלו מאמינים כי לכל הנ"ל יש השפעה-הן פיסית והן מטאפיסית.

פנינים שימשו בעבר ברפואה מסורתית לפני מאות שנים על מנת לרפא מחלות עור ושרירים.אבקות ושיקויים המכילים פנינים שימשו לטיפולי פוריות ובנוסף גם להקלתהכאבים שבזמן הלידה. תרבויות רבות עשו שימוש בפנינים אלו. הסינים, לדוגמא,בטחו וסמכו על כוחות המרפא של הפנינים במשך מאות שנים. הם השתמשו בהןברפואה המסורתית על מנת לטפל כמעט בכל מחלה: החל מבעיות עיניים, דימום,שפעת ואף מחלות לב קשות. עד ליום זה, הסינים עדיין משתמשים באבקת פניניםבתור מלבין עור לצרכי קוסמטיקה, וכך גם אנשים רבים ברחבי העולם. למעשה,הפנינים ידועים בכוחות הטיפול הקוסמטיים שלהם ובטיפולם היעיל והאפקטיביבבעיות עור כמו אקנה.

בגלל מאפייניה הטבעיים, האלגנטיות שלה ויופייה הרב, הרבה רואים בפנינהכחלק ממכלול החיים. יש הטוענים כי הפנינים מסייעות ליציבות של גוף האדםולאספקה סדירה של הורמונים באופן קבוע. יש גם הטוענים כי הפנינה גורמתלחוכמה פנימית ומחזקת את גדילתה הטבעית של האהבה בכל אדם ואדם. רבים יודעיםכי לפנינים יש מעין כוחות מגנטיים ומשמשות גם לחזק אנשים עם מחלות עצביםשונות.

כוחן המיסטי והמטאפיסי של הפנינים יכול לגרום לכל אדם לפתוח את ליבוולמצוא את המשמעות ואת המטרה שלו בחיים, כפי שהן משתקפות מהאני העצמי שלו.מי שתענוד פנינים לא רק תזכה לאהוב את עצמה יותר, אלא גם לאהוב את הסובביםשלה יותר, לעזור לאחרים ולהקשיב יותר.

לעומת זאת, אנשי המדע לא גילו כל ממצאים מסעירים לגבי הפנינים, איך איןהדבר סותר או בא להמעיט מתפקיד הפנינים עבור חלק מהאנשים בתרבויות השונות. פנינים,בניגוד למה שהרבה חושבים, לא משמשות רק כפריט אופנה. הן גם מעניקות לאדםשעונד אותן הרגשה של רוגע ומיקוד ויש אנשים שמאמינים כי הן מביאות לרגשותחזקים כמו: אמונה, נאמנות וטוהר. אפילו בתרבויות מסוימות יש נשים שהשתמשובפנינים על מנת לתקשר עם "האלה הפנימית" ולהשיג באמצעותן "כוחות נשיים" אשריחזקו אותן.

יש אולי ציניקנים שלא יאמינו לדבר. אמת או לא, אלו הן מחשבות עמוקותומלאות השראה שאפשר לחלוק אותן עם כל העולם, הפנינה יכולה לגרום לכל הדבריםהאלו. עונדת הפנינה תתמקד במחשבות חיוביות ותתמלא כולה בחיוביות בניגודלציניות הסביבה שלה. פנינים אינן סתם יהלומים- הם יופי גלום של חיוביותוקסם. האם זהו לא תכשיט שהיית רוצה שיהיה שלך?


 
אודות המחבר

חברת SEO NETO מתמחה בעולם קידום אתרים בגוגל על ידי אופטימיזציה של אתרי אינטרנט באמצעות תוכן באתר אינטרנט ומחוצה לו ובשימוש טכניקות קידום אתרים ברמה מקצועית ותוך כדי שילוב בניית קישורים חזקים לאתר על מנת לחזק את המוניטין שלו מול מנועי חיפוש

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article12241.aspx