שיווק שותפים הוא כוח הרכישה הפופולרי
נכתב על ידי: רפי
תאריך: 01/01/12

הדרך הקלה ביותר בשבילכם ללימוד אך לעשות כסף ברשת.בסוג זה בוודאי של שיווק שותפים, הסוחר משלם לשותפים של המשרד בכל פעםשמבקר הגיע לאתר באינטרנט שלו, במילים אחרות בכל פעם שמישהו לוחץ דרך הבאנרשל הסוחר או שמא על גבי פרסומים טקסט.

השותף לוקח תשלום כזה או אחר, גם אם המבקר החליט לא לבצע רכישה של אףשום דבר מן האתר של הסוחר. עם זאת הרווחים על תכנים שותפים על גבי PPC הםקטנים, ברוב המקרים אינו עולה על דולר עבור כל קליק.

תעשה כסף ברשת

שיווק שותפים הוא כוח הרכישה הפופולרי מכולם אצל סוחרים והוא אפילומוביל לרווחיים הרבים מכולן בשביל משווקי השותפים. בסוג זה של תוכניתהשותפים, הסוחר משלם רק בכל פעם שהפנייה של המשרד הופכת לפעול.

במילים אחרות בכל פעם אשר הוא גולש באתר ובעצם רוכש דבר מהאתר של הסוחר.

המשמעות היא חיסכון עבור הסוחר. מנגד, זה נהיה להיות סוג הרווחים הנפוץ מכולן עבור שותפים והם עושים הרבה מאוד כסף ברשת האינטרנט.

בשביל העמלות של שיווק השותפים שוויים של עוצמת הקנייה בא בדרך כלל בטווח של חמש עשרה% ואפילו 20% ממכירות המוצר בפועל.

השיטה הזו מזכירה את דרך הפעולה של חברות שיווק רשתי.

סוג תשלום על פי ליד הוא וריאציה קלה מסוג PPS והוא משמש לעתים קרובותע'י חברות ביטוח ופיננסים וחברות שונות אשר מסתמכים על שותף שיוביל אחרהעסק שלהם לגדול באופן ניכר.

בסוג כזה של שיווק שותפים העמלה משולמת בכל פעם שהמבקר ממלא טופס בקשהאו כל צורה דומה שיש לה קשר לעסק של האגודה. פיצוי עבור סוג זה של שיווקשותפים מבוסס על תשלום דומה.

הרבה מאוד משווקים מרוויחים הרבה כסף ברשת האינטרנט על גבי הדרך הזו.

מלבד שלושת הסוגים הספציפיים של שיווק שותפים יש הרבה סוגים נלווים של שיווק שותפים.

לרצינים בלבד הכנסו ..לחצו כאן!!!


 
אודות המחבר

לרצינים בלבד הכנסו ..לחצו כאן!!!

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article24517.aspx