כיצד לשפר את מראה החצר והגינה
נכתב על ידי: דנה מ
תאריך: 19/03/12

אם מאז ומתמיד חלמתם על חצר מטופחת ויפה, הגעתם למקום הנכון במאמר הבא סקירה קצרה של מספר דרכים באמצעותן ניתן לגרום לחצר שלכם להראות יפה, מטופחת ומרשימה והכל בעלות כספית נמוכה.

בריקים - דבר ידוע הוא שכל חצר או גינה מתחילה בשביל כניסה מפואר, תחילתו בכניסה לחצר וסיומו בכניסה אל דלת הדירה. אם חשוב לכם מראה הגינה שלכם אל לכם לפסוח על מראה קיר הכניסה הממוקם מסביב לדלת  הכניסה. קיר כניסה מודגש ומפואר יכול ליצור מראה מרשים לכל הבאים בשערי הגינה ולהקנות לדירה שלכם מראה יוקרתי ויפה. שיפוץ קיר הכניסה יכול להתבצע באמצעות הדבקת בריקים, בריקים הם אריחים או לבנים שפורקו מבנייה ישנה. ניתן כאמור לרכוש גם בריקים זולים יותר, אלו כאמור הם תוצר של מפעלי תעשיה ולא פורקו ממבנים.

>> קריאה נוספת על בריקים

חיפוי אבן - דרך נוספת לשפץ את מראה הגינה היא לבצע חיפוי אבן על קיר הכניסה, השביל או החומר. חיפוי אבן בחומת הגינה יוצר מראה אחיד לכל רחבי הגינה, מקנה לדירה הפרטית שלכם, יוקרה ומעמד. חיפוי אבן יכול להתבצע על גבי כל החומה כולה, או רק על החלק החיצוני.

 

>> דוגמאות לחיפוי אבן

שביל כניסה מפואר - מלבד חיפוי אבן על חומת הגינה או הדבקת בריקים בקיר הכניסה חשוב גם לשים דגש על מראה שביל הכניסה, שביל פשוט עשוי בטון מוזיל באופן משמעותי את הדירה, שביל עשוי מוטות עץ של מסילת רכבת ישנה, או  שביל שעבר חיפוי אבן יוקרתי יוצר מראה הרבה יותר נעים ומרשים לעין.

גינה עם צמחיה - וכמובן שהסעיף האחרון שחשוב הוא  סעיף הגינון והצמחיה, כל גינה מטופחת ויפה צריכה להתפאר בעצים וצמחייה המתאימים לעונה, פרחים פורחים, עצים מלבלבלים, אדניות יפות עם חיפוי אבן תואם לחומה ולשביל הכניסה, כל אלו יחד יוצרים מראה של גינה יפה ומפוארת


מדוע להשקיע?

אם אתם תוהים מדוע להשקיע? מה רע בגינה  פשוטה וסתמית, עלייכם לדעת כי נכס עם גינה מושקעת, חיפוי אבן בקיר הכניסה וחומה יהיה שווה הרבה יותר מאשר נכס מוזנח ולא מטופח. בנוסף  כליו של אדם מגדירים אותו, אדם שגר בבית עם גינה מטופחת סביר להניח שישקיע גם בחייו הפרטיים, יטפח את ביתו ודימויי העצמי יהיה גבוה.

>> לקריאה נוספת על חיפוי פנים


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article27325.aspx