בוק בת מצווה - לא רק מזכרת לכל החיים
נכתב על ידי: SEO Neto Team
תאריך: 15/05/12

כשענתי הייתה בת 12 החלטנו שמלבד מסיבת בת המצווה המקובלת כיום אנחנו רוצים לתת לה מתנה מיוחדת שלא רק תהווה מזכרת אלא גם תהיה חוויה חד פעמית ותעזור לבתנו הביישנית והלא כל כך מקובלת בכיתתה לחזק את תדמיתה העצמית כמו גם את מעמדה בכיתה.

דוגמנית ליום אחד – מזכרת לכל החיים


כמעט כל ילדה חולמת להיות דוגמנית בשלב זה או אחר של חייה. אם לבתכם יש את הנתונים הנכונים, זוהי הזדמנות פז לתת לה להרגיש מה הוא יום צילומים מפרך ומה יידרש ממנה במקצוע (בזעיר אנפין כמובן, לעומת המציאות). אבל גם אם הזוהר מושך את הילדה המתבגרת באופן זמני ורק הרעיון קוסם לה, הרי שיום צילומים של בוק בת מצווה יהיה חוויה משחררת ומאלפת שתיזכר לאורך זמן. האיפור, חילופי הבגדים, הפוזות השונות שהיא תתבקש לעמוד מהן, מאפרת, צלם וסטייליסטית שעומדים לרשותה יגרמו לה להרגיש על גג העולם וממש כמו דוגמנית צמרת. התוצאה הסופית תהיה בוק בת מצווה ובו תמונות מלוטשות  שבחרתם ובנוסף דיסק עם כ-150 תמונות נוספות לשימושכם. המלצה – צלמו במצלמת וידאו פרטית את יום הצילומים וגם זו תהיה מזכרת לעולמים.

בוק בת מצווה - לשיפור הביטחון עצמי


לא כל ילדה בת שתיים עשרה מרגישה נוח עם עצמה ועם גופה המשתנה מול עיניה. גם הפצעונים לא עוזרים וההורמונים משתוללים והופכים אותה הרבה פעמים לגוש עצבים של אשה קטנה המחפשת את עצמה. בוק בת מצווה יכול לעזור רבות לשיפור דימויה העצמי של הילדה כי התמונות המלוטשות יציגו אותה במלוא הדרה והיא תרגיש כמו כוכבת קולנוע. בכלל יום שלם שהוא כולו סביבה וסביב המראה שלה יכול להיות מאד מאתגר וידרוש ממנה משאבים נפשיים לא קטנים  - למרות העונג שבו, והתוצאה תהיה יציאה מהקליפה והרגשה טובה עם עצמה ועם התוצאה.

בוק בת מצווה - לשיפור המעמד בכיתה


ילדה שמעמדה בכיתה אינו גבוה צריכה כל עזרה אפשרית על מנת שיבחינו בה ויקבלו אותה. בוק בת מצווה יכול לעזור רבות משום שאלבום כמו בוק בת מצווה מראה את הילדה במלוא תפארתה ברגעים הכי טובים שלה, כשהיא נראית כמו דוגמנית ולמרות שזה יעורר קנאה אצל חלק מהבנות – זה גם יעורר הערכה אצל אחרות ויהיה לה נושא משותף לדבר עליו עם בנות בכיתתה שגם להן עשו בוק בת מצווה.


 
אודות המחבר

חברת SEO NETO מתמחה בעולם קידום אתרים בגוגל על ידי אופטימיזציה של אתרי אינטרנט באמצעות תוכן באתר אינטרנט ומחוצה לו ובשימוש טכניקות קידום אתרים ברמה מקצועית ותוך כדי שילוב בניית קישורים חזקים לאתר על מנת לחזק את המוניטין שלו מול מנועי חיפוש

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article29080.aspx