איך לבחור מכונת תפירה
נכתב על ידי: SEO Neto Team
תאריך: 16/05/12

עדנה, בת דודתי, חייתה במזרח הרחוק שם עיצבה ומכרה קו של בגדים. כששבה לארץ הקימה לעצמה סטודיו והחלה לחפש מכונת תפירה שתענה על דרישותיה. אם אתן גם מחפשות לקנות מכונת תפירה הנה כמה טיפים שלמדנו, עדנה ואני, בעת חיפושינו.

מכונת תפירה ביתית לתיקונים ופרויקטים קטנים


לעבודת תיקונים ופרויקטים קטנים של תפירה, תספיק מכונה ביתית ולא יקרה. רצוי שהיא תהיה חדשה משום שאז אין הוצאות על תיקונים והכל ילך יותר חלק, אבל אם אין ברירה, תצלח למלאכה זו גם מכונה מיד שנייה. מכונות ביתיות יכולות לבצע מגוון של תפרים ואפילו לולאות, הן אינן תופסות מקום רב והן קלות באופן יחסי להרמה ואחסון כאשר לא משתמשים בהן.

מכונת תפירה מתקדמות


מכונות תפירה תעשייתיות ואפילו ממוחשבות, מיועדת לתפירה מקצועית ולעבודה של שעות מרובות. ביניהן ניתן לבחור בין מכונות תפירה דיגיטאליות עם מסך מגע לבין מכונות ידניות. כיום קיימות מכונות תפירה מצוינות מתוצרת אסיה והן לא נופלות באיכותן מאלה המיוצרות באירופה. שימו לב שיש מכונות תפירה המציעות 20 סוגים שונים של תפרים אך לא מומלץ לקנות אותן בכל מצב, כי מלבד מחירן היקר, תצטרכו להוציא כסף על קורס מיוחד שילמד אתכן איך להפעיל אותן...

מכונת אובר לוק


לתפירת בדי טריקו, לייקרות ובדים נמתחים רצוי להשתמש במכונת תפירה אובר לוק. בגלל מחירן הגבוה של מכנות אובר לוק חדשות כדאי ואפשר להסתפק במכונת אובר לוק משומשת לצד מכונת תפירה חדשה או אפילו משומשת. שימו לב שיש בדים הנוטים להיפרם, שרק מכונת אובר לוק יכולה לעבוד עליהם אז כדאי להשקיע אם אתם מכוונים לעשות הרבה עבודת תפירה.

עדנה בחרה במכונת תפירה ממוחשבת ובמכונת אובר-לוק חדשה וכיום היא מנהלת עסק משגשג של עיצוב ותפירת שמלות כלה מדהימות ביופיין ובעזרת דמיונה וכישרונה משדרגת ארונות שלמים של נשים שנמאס להן מהבגדים שלהן. הייחודיות בעבודת התפירה של עדנה היא האהבה שלה לבדים ולהדפסים עליהם, ויכולתה לקחת שני בגדים שאין להם קשר זה אל זה וליצור בגד חדש, עכשיו בזול ובמהירות. הלקוחות של עדינה משבחות את כשרון התפירה והיצירתיות שלה בכל הזדמנות.


 
אודות המחבר

חברת SEO NETO מתמחה בעולם קידום אתרים בגוגל על ידי אופטימיזציה של אתרי אינטרנט באמצעות תוכן באתר אינטרנט ומחוצה לו ובשימוש טכניקות קידום אתרים ברמה מקצועית ותוך כדי שילוב בניית קישורים חזקים לאתר על מנת לחזק את המוניטין שלו מול מנועי חיפוש

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article29117.aspx