חברות כח אדם
נכתב על ידי: איציק מזרחי
תאריך: 23/05/12

היתרון לחברת כוח אדם מול מציאת עבודה בצורה פרטית

בפני מחפשי העבודה בישראל עומדות שתי אפשרויות עיקריות: האחת היא לחפש עבודה באמצעות חברת כח אדם, שתפנה את המחפש למקומות עבודה מתאימים והאפשרות השנייה היא לחפש עבודה בצורה פרטית, ללא עזרה משום גורם שלישי.

יותר ויותר מחפשי עבודה מעדיפים כעת לחפש עבודה באמצעות תיווכה של חברת כוח אדם, הודות לכל היתרונות עליהם נעמוד בהמשך המאמר. אם כן, מהו יתרונה של מדריך לבחירת חברת כח אדם מול מציאת עבודה בצורה פרטית, בשוק של ימינו?

יותר אפשרויות

גם אם עבדנו שנים רבות בתחום מסוים ויצרנו בו קשרים, סביר להניח שהם אינם משתווים לקשרים שיש לחברת כוח אדם הפעילה אותה כמות שנים בתחום. אנחנו יכולים להסתמך רק על הקשרים שלנו או לחילופין לקבל גישה למאגר רחב יותר של אפשרויות הודות לקשרים שתציע לנו איך מגיעים לחברת כח האדם.

חסכון בזמן

חברת כוח האדם מבצעת אבחון של נתוניו האישיים והמקצועיים של המועמד ומתאימה לו משרות. אפשרות זו חוסכת זמן, היות והיא מסננת אפשרויות לא מתאימות בדרך למציאת העבודה. זה אומר שהמשרות אליהן נבקש להגיש מועמדות הן משרות שעברו סינון ונמצאו כמתאימות, בעוד שחיפוש עבודה באופן פרטי יכול לשלוח אותנו לראיונות עבודה שיתגלו בדיעבד כלא רלוונטיים.

קידום אורגני לחברת כח אדם איכותיות, שמקדשות את המוניטין שלהן, דואגות לשתף פעולה אך ורק עם מעסיקים איכותיים. לכן, אם סיננתם ובחרתם את חברת כוח האדם המתאימה, תצטרכו להשקיע פחות משאבים וזמן בבדיקת המעסיקים שמשתפים איתה פעולה. מחפשי עבודה באופן פרטי לעומת זאת, צריכים לבחון כל מקרה לגופו ולוודא שכל מעסיק שפונה אליהם הוא אכן איכותי, מה שמביא לבזבוז זמן יקר.

לבסוף, כשאתם בוחרים לעבוד עם חברת כוח אדם, מתקבלת תחושה שיש מי שדואג לכם ואתם לא לבד בתהליך הזה, שהוא ממילא לא פשוט. התחושה הזו, כשאתם נמצאים במצב רגיש, היא מאוד משמעותית ויכולה להעניק מוטיבציה להמשך הדרך.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article29337.aspx