רשתות ליונים מציקות
נכתב על ידי: menu velet
תאריך: 08/08/12

יש נחש בדירה?

מי לא חווה את החוויה המלחיצה הבאה, באים באמצע הלילה לאמבטיה ומוצאים שם חרקים עצבניים. הג'וקים הם מפגע אמיתי, ולא רק בגלל הגועל, לעיתים הם טומנים בחובם מחלות. אז מה אפשר לעשות אם יש צרעות אצלנו בבית?

בשביל זה יש הדברת עטלפים!

יש סיבה לחיות בסבל אם אפשר בקלות לפתור אחת ולתמיד את הבעיה? מדבירים מוסמכים מסוגלים לפתור בקלות את הבעיה, לטהר את האזור הנפגע ולבסוף לשים קץ לפולשים. לעיתים קרובות לא תצטרכו לערוך הדברה יותר מפעם אחת. מתי בדיוק חשוב לקרוא לשירות הדברה?

יונים וציפורים

נמאס לכם מלכלוך היונים? כאשר יש בעיית יונים או עטלפים, אין סיבה לפזר חומרים רעילים. ישנן שיטות שמסלקות את היונים בצורה עדינה. לדוגמה, רשת מיוחדת וחפצים נוצצים.

להיפטר מהעכברים

יש עכברים במרתף? יש היום דרכים שונות לטיפול בבעיית עכברים בבית; באפשרותכם להציב מלכודות, להשתמש בחומרי הדברה או להיות חכמים יותר ולפזר איזשהו חומר בעל ריח מיוחד שדוחה את העכבר ללא פגיעה.

הדברת תיקנים

רובנו לא חיים בשלום עם חרקים - הם מלכלכים את המטבח, מסכנים את הבריאות ונראים נורא. מדביר טוב יכול להיפטר מהג'וקים ללא שום בעיה בשימוש של חומרים רעילים שונים וטיפול כללי בבית.

קיני צרעות

צרעות בביתנו זו תופעה בעייתית. עקיצה של דבורה או צרעה אינה סיפור נחמד, ורצוי להימנע מן העניין. חברות הדברה מקצועיות יודעות כיצד להיפטר מן הצרעות ביעילות.

מה חשוב לדעת לפני שמתחילים בפעולת ההדברה?

אם יש ג'וק בבית או בגינה, אין ברירה אלא לדבר עם חברת הדברה. חשוב לבדוק מראש שמולכם ניצב מדביר מוסמך עם אישורים מתאימים לצורך עבודת ההדברה, ושהוא לא משתמשבחומרי הדברה מסוכנים הפוגעים בטבע ובבעלי חיים.

בשביל למצוא אינפורמציה שימושית על הדברה ומדבירים, גלשו לאתר ותוכלו לקבל פרטים, טיפים והצעות ממיטב אנשי המקצוע בתחום.

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31463.aspx