כיצד לבחור משרד עו"ד
נכתב על ידי: לולה איזרסון
תאריך: 14/10/12

חייבים בדחיפות עורך דין? איך עורכים צוואה?

אף אחד לא רוצה להיקלע למצב בעייתי, אבל במקרים רבים אנחנו נזקקים לעורן דין ממולח. זה עשוי להיות בעקבות עניין פלילי ויכול להתרחש דווקא בגלל הוצאה לפועל. על כל מה שיבוא בהחלט כדאי להשיג עורך דין מקצועי!

עו"ד זכויות יוצרים

ישנם עורכי-דין רבים בישראל, והם באים במגע עם נושאים שונים ומגוונים; בקשות מתן צו ירושה, פשיטת רגל, תביעות גירושים וטיפול בנפגעי עבודה. עניינים משפטיים נוגעים בכלל התחומים בחיים שלכם, מסיבה זו אפשר להניח שיום אחד נצטרך עורך דין מנוסה.

מתי צריך נוטריון?

מעוניינים למצוא עוד נוטריונים הם עורכי-דין לכל דבר עם הסמכה של ועדת הנוטריונים להעניק שירותים בדברים שונים. מדוע אנחנו זקוקים לשירותי נוטריון? למשל, כאשר אנשים מוציאים דרכון רומני, לפי הפרוטוקול צריך להראות מספר מסמכים שונים מתורגמים. אין כל תרגום הינו חוקי, שהרי חשוב שזה יהיה תרגום נוטריוני. דוגמה נוספת, אם אנחנו לוקחים הלוואה, צריך לגבות הכל עם חתימה של נוטריון.

לא מצאתם עורך-דין?

בחיינו ישנן מספר החלטות חשובות מאוד - הדירה שנקנה, המכונית שנקנה ולבסוף, העו"ד שייצג אותנו אם נצטרך.

לא בטוחים איך לחפש עורך-דין מוסמך? זה כמעט תמיד רעיון טוב לקבל המלצות מחברים. המלצות שכאלה הינן אובייקטיביות, וכך תהיו בטוחים שאיש לא עובד עליכם.

כאשר אנו נפגשים עם משרד של עורכי-דין, רצוי לוודא האם הוא בכלל בעל ניסיון בתחום הרצוי. לא כל עורכי הדין מנוסים בכל סוגי השירותים המשפטיים. תביעות מקרקעין, סתם דוגמא, זה בכלל לא תביעות גירושין. לפיכך אין מנוס אלא להתעניין לגבילקוחות אחרים ולוודא היטב שאותם עורכי דין באמת מתעסק בנושאים כמו שלכם.

לעוד מידע על שירותי נוטריונים - גלשו לאתר לפרטים נוספים למציאת את כל המידע והטיפים שאתם רוצים. בהצלחה!

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33313.aspx