חברות הפקת אירועים
נכתב על ידי: לולה איזרסון
תאריך: 15/10/12

למרבית האנשים ארגון ארוע מהווה מטלה מסובכת, גם אם מדובר על יום גיבוש לעובדים או בר מצווה. יש מלא משימות ונושאים לתאם ולארגן- רשימת ההגעה, ההסעדה, הזמנת ההפעלות, האולם ועוד. לפי כך כדאי לכם להשאיר מטלה זו ליודעי דבר. מעבר לעובדה שזה יאפשר לכם לשמוח וליהנות מההכנות והתכנון ומעבר לזה מהערב עצמו, מפיק טוב יוכל לשתף אתכם בהצעות ורעיונות רבים שרובנו ברוב המקרים לא מכירים אותם.

בחירת חברת הפקות

ישנם המון בעלי מקצוע בענף ההפקות- מפיקת אירועים, מנהלת אירוע, צוות עיצוב וסטיילינג וגם תקליטנים. מהותי להבין שמחירו של כל נותן שירות הוא גבוה ולכן מומלץ לבחור בנותנת שירות שיכולה לספק חבילה שלמה וכוללת.

יש רק מספר חברות מקצועיות שמתמחות בהפקות אבל גם נותנות שירותים טובים אחרים כמו לדוגמה הסעדה. חברות מסוג זה מתמחות בדר"כ במגזר העסקי וגם במגזר הפרטי. כך שגם אם מחפשים חברת הפקה לתכנון מסיבת הפתעה או הצעות מטריפות להשקת מוצר תבינו מהר מאוד שבאמת עשיתם את הבחירה הטובה ביותר.

חברות הפקה

בתקופה זו יש המון רעיונות מעניינים לשיטות חדשניות לחגוג ולציין יום חשוב. מעבר לתכנון הארוע שלכם באולם מיוחד והזמנת שף אנין טעם תוכלו בנוסף להזמין כמה אטרקציות שיעלו לכולם חיוך:

חידושים בתחום האוכל - תוכלו לשלב מספר אלמנטים טעימים כמו למשל עמדת ברד, דוכני ופל בלגי ובנוסף גם בר מתוקים.

אטרקציות לחתונה - זיקוקין דינור, דוכן ברכות נייד, תמונות על מגנט ואטרקציות מגניבות אחרות.

אטרקציות לימי הולדת ואירועים אינטימיים אחרים - הפעלות בקונספט מוגדר כגון תחרות תחפושות, להקה וגם סדנת הומור.

אטרקציות לערבי חברה - מופע סטנד אפ או גם הפעלות בדומה לתוכניות ראליטי - המרוץ אחר הדירה, תחרויות שירה קבוצתיות או אולי בכלל מסלולי מכשולים.

כפי שהראתי קודם לא חסרים רעיונות והצעות, אבל החוכמה היא לבחור נכון את החברה המוכשרת ביותר שתתכנן ותפיק לכם את הארוע המושלם.

מהותי שתקפידו לבחור רק באנשים ותיקים, בעלי קשרים ענפים ולא פחות חשוב, בעלי תודעת שירות.

חברה מקצועית תתאים לכם בדיוק את העסקה הטובה ביותר. חבילה שתכלול את המקום, שירות הסעדה איכותי, את התחבורה ( כשמתוכנן יום כיף לחברה ), את תוכנית האטרקציות ויותר מזה, שתעניק לכם שירות בהתאם לתקציב שלכם.

בתקופה זו יש המון נותני שירות בענף והבעיה היא בתבונה לבחור במפיק המקצועי ביותר, שייתן לכם את העסקה שאתם מחפשים בסטנדרטיים הגבוהים ביותרובמחיר טוב וסביר.

דבר חשוב נוסף, לפני שתקבלו החלטה בקשו חוות דעת, תבדקו טוב באינטרנט ואפילו תבררו ותשאלו חברים מהעבודה שיצא להם לתכנן ערב דומה.

הכרחי לזכור שאע"פ שמדובר בהוצאה כספית נוספת היא לרוב שווה את הכסף. היא תאפשר לכם ליהנות מההכנות וחשוב מזה, מהארוע עצמו. בלי הצורך לצרוח ולרדוף אחר המלצרים או צלם המגנטים, פשוט יהיה לכם גורם אחד שיתאם לכם את הכל בסטנדרט גבוה.

הוא ידאג לכל מה שצריך בערב שלכם ומעבר לזה יודא שכלל האלמנטים מסתנכרנים ומשתלבים באופן מושלם בעוד המוזמנים ואתם תבלו להנאתכם עם איזה סטייק עסיסי וקוקטייל מיוחד. להרגשה זו פשוט אין מחיר.

עכ"פ במידה ואתם צריכים עוד מידע בתחום הענק של הפקות אירוע קבלו פירוט נוסף בעמוד הבא ותהנו!

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article33362.aspx