צריכים מומחה ליישור שיניים?
נכתב על ידי: גלית רובני
תאריך: 10/11/12

השיניים כואבות? מתכננים לעשות טיפול שיניים מקיף? היום קיימות מרפאות שיניים כה רבות שמעניקות שלל טיפולים לכל צרה שתהיה. לפני שאנו בוחרים ברופא שיטפל בנו כדאי מאד לבדוק כמה דברים חשובים שיועילו ללא ספק להצלחתו של הטיפול וגם להוזיל מחירים.

מה יהיה מחירו של יישור שיניים בלתי נראה? כיצד תוכלו לבחור רופא שיניים טוב ומה עליכם לבדוק שזקוקים לטיפול יישור שיניים? כל ההמלצות במאמר הנ"ל יחד עם טיפים ודגשים חשובים.

בחירת רופאים: לא חשוב מה מהות הבעיה הרפואית, אם זה טיפול בשן אחת או מומחה ליישור שיניים, קודם כל כדאי לשמוע חוות דעת והמלצות על הרופא שיניים ועל הצלחת טיפולו. בקשו לראות הסמכה של הרופא, חפשו המלצות באינטרנט ורק לאחר הבדיקות הללו, קבעו תור לייעוץ.

שיניים- השתלות- אחד מהטיפולים הכי נפוצים הוא השתלות דנטאליות. כדאי לבחור ברופא שיניים המציע לבצע השתלות ביום, באופן זה תסיימו עם הטיפול עם הכאבים הנלווים במהירה, אחרי מספר ימי התאוששות והחלמה תוכלו ליהנות מפה בריא יותר. המחיר יקר? חובה לעשות סקר שוק ולוודא מראש מה תהיה פריסת התשלומים!.

רוצים שיניים לבנות? כפי שידוע לכולנו, היום פותחו טיפולים רבים להלבנת שיניים אבל רק חלקם יעילים באמת, אם כך תהיו חייבים לשאול ולדעת באיזה שיטת טיפול מדובר, לשמוע המלצות ממטופלים שעברו את ההלבנה ולראות שיניים אחרי הלבנה מוצלחת שנעשו במרפאה בה בחרתם. בנוסף, יש לבקש הכול בכתב, תהליך ותוצאות הטיפול.

השיניים במצב קטסטרופלי? אין אחד שאוהב כאבים והרי זה ידוע כי אין כמעט אחד שלא פוחד מטיפולי שיניים. אבל היום בכדי לחסוך כאבים חוזרים ונשנים, כדאי לעבור ביום אחד את כל הטיפולים בבת אחת, לבקש גז צחוק ואופציה אחרונה לטפל בשיניים בהרדמה. אם אתם נמנים בין אלו שלא מסוגלים לחשוב על רופא שיניים כדאי לבדוק על טיפולים שכאלה.

טיפול ומחירים- למרות שישנם כל כך הרבה מרפאות שיניים המחירים גבוהים מאד, טיפול שורש יכול לעלות לכם 200 ₪ ולהגיע ל 1500 ₪ , כתר חרסינה יכול לעלות בין 3000 ₪ ל - 6000 ₪, הלבנת שיניים יכולה להתחיל במאות שקלים ולהגיע לאלפים. מחיר טיפול תחת הרדמה מחירו 2000 ₪ לערך. לפני שאתם קובעים לכם תור כדאי לעשות סקר שוק מקיף. טיפול נטול כאבים ומוצלח!.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34190.aspx