מחפשים מתקיני דודי שמש?
נכתב על ידי: גלית רובני
תאריך: 10/11/12

ההרגשה היא שתמיד יש פיצוץ בצנרת ברגע הכי לא מתאים? זה קורה תמיד בימי שיש או שיש לנו אורחים בבית. תקלות של אינסטלציה הן התקלות שמופיעות הכי הרבה בבית ובמקום העבודה ובניגוד לתקלות אחרות התיקון צריך להיות מהיר. ועכשיו? צריך למהר ולהזמין שירות של טכנאי דודים ובדחיפות.

המים מלוכלכים? הדוד נוזל? הקירות מלאים במים?? איזה דברים אנחנו יכולים לתת בנושאים של מתקיני דודי שמש? מצאנו עבורכם מספר עצות מועילות.

דוש השמש לא מתפקד? בכל פעם שמזמינים אנשי אינסטלציה תבדקו האם הדוד נרכש לפני עד 5 שנים, אם כן אז הוא עדיין באחריות מצאו את חשבונית הקנייה שלכם ותזמינו שירות מהחברה, אם לא הזמנת שירות עולה לכל היותר 200 שקלים.

בחירת בעל מקצוע- הכי כדאי לאתר איש שירות על פי המלצות מאדם שאתם סומכים על דעתו כדאי לבדוק גם באינטרנט אבל בכל מצב חשוב מאוד לשאול אם יש לאיש השירות יש את כל האישורים שנדרשים לעבודה.

אם כל הזמן יש לכם חשבונות יקרים של מים? קרוב לודאי שיש לכם נזילה רצינית בצנרת או בדוד, גם אם הכל נראה בסדר חבל על המים וגם על המחיר שזה עולה, במקרים כאלה כדאי להזמין בהקדם אינסטלטור מקצועי לתיקון התקלה זאת בשל הסיכונים הקיימים בבעיות שכאלה לתכולה של הבית.

החלפת קולטים? אם ביצעתם קנייה של דוד או שהחליפו לכם חלק, בקשו שיתנו לכם תעודת אחריות על העבודה. יש הרבה אינסטלטורים בארץ אבל רק חלקם גם הוסמך כאינסטלטור לכן שצריכים בעל מקצוע צריך להזמין רק שרברבים מומחים.

כמה זה עולה? גם אם זה דחוף וגם בתיקון לא דחוף כדאי לבדוק כמה הצעות, אם זה לדוגמה תיקון דודי חשמל או כל תקלה אחרת, אתם צריכים למצוא כמה בעלי מקצוע בעזרת האינטרנט תוך זמן קצר. בנוסף שאלו כל מה שעולה לראשכם בכדי למנוע עוד בעיות זהות בעתיד.

לסיכום: לא משנה מתי, אם זה ביום שבת או יום חול שיש כיור סתום אתם צריכים לבדוק חוות דעת באינטרנט ולבדוק את המחירים בשוק. אחרי זמן קצר תקבעו עם בעל מקצוע ותפתרו את הבעיה שלכם בקלות ובזריזות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34191.aspx