ציוד לקייטרינג
נכתב על ידי: lina kirz
תאריך: 11/11/12

ציוד לקייטרינג הוא כל הציוד הנלווה למזון והגשתו. אפשר לחלק ציוד לקייטרינג לשתי קטגוריות. ציוד לקייטרינג המשמש את להכנה והגשה של האוכל והשתיה או ציוד לקייטרינג המשמש את האורחים. ציוד לקייטרינג יכול להיות כל דבר החל משולחנות וכיסאות ועד מפיות וכלי הגשה. אבל ציוד לקייטרינג יכול להיות גם אותו ציוד המשמש את המלצרים ועובדי הקייטרינג כמו למשל מגשים ומעמדים למגשים.
ציוד לקייטרינג יכול להיות גם כל הציוד שמשמש את הכנת הקייטרינג כמו למשל ארגזי פינוי כלים, ארגזי שטיפה, ציוד לקייטרינג הוא גם טרמובוקסים וטרמופורטים. ציוד לקייטרינג הוא גם מגשים עליהם ניתן לסדר את האוכל בצורה נאה ולעבור איתו בין האורחים. לא פחות חשובים מכך הם מכסים לצלחות שאף הם ציוד לקייטרינג וכך גם הכלים שמאפשרים לקחת סלט בצורה נוחה.
כאשר מגיעה חברת קייטרינג למקום האירוע היא מתחילה לארגן ציוד קייטרינג הכולל טרמובוקסים וטרמופורטים בהם נמצא האוכל. עובדי הקייטרינג מתחילים לארגן את הציוד ומכינים את המזנונים ולהכין עליהם ציוד לקייטרינג המאפשר שמירה על חום האוכל וכן מארגנים אוכל שאינו דורש חימום על ציוד לקייטרינג כמו מגשים. אין לזלזל בכל הקשור לתחום ציוד לקייטרינג. לא מספיק שהאוכל יהיה מצויין חשוב שהסידור וההגשה שלו יהיו נעימים ולכן יש חשיבות לנושא ציוד לקייטינג.
הסושי יכול להיות מעולה אבל אם הוא מונח על כלי לא אסתטי אנשים לא יגשו לעמדה, הקציצות או העוף יראו הרבה יותר מזמינים ואותנטיים אם הם מוגשים בטג'ין, ציוד לקייטרינג יכול לעשות את ההבדל בין אירוע סתמי לאירוע מושקע. כל הפרטים הקטנים החל מכפות ההגשה המונחות לצד המגשים על הבופה ועד לקערות הסלט הגדולות הם דוגמא לחשיבות ציוד לקייטרינג. ציוד לקייטרינג הוא גם מכשור גדול יותר כמו מתקני גריל המיועדים לאירועים בהם הברביקיו הוא המרכז.
חברה המתמחה בתחום ציוד לקייטרינג ומאכלים מסורתיים מטעמי חנניה, קיטרינג במרכז. ניתן למצוא מגוון רחב של ציוד לקייטרינג,אוכל מוכן לשבת, לאירועים ועוד.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article34201.aspx