טיול לקניה או חופשה באפריקה
נכתב על ידי: noam
תאריך: 31/12/12

טיול לקניה, חופשה באפריקה:

חופש מחוץ לארץ:

אם יש לכם את האמצעים וכן את היכולת להתנתק לרגע מהחיים ולצאת לחופש, כמובן שישנם יתרונות רבים ביישום של הנ"ל דווקא מחוץ לארץ. חופשה מחוץ לארץ מאופיינת בתחושה של שחרור, בהתנתקות מהשגרה היומיומית והיא רצופה בהנאות נוספות כגון מפגש עם תרבויות חדשות, עם אזורים בלתי מוכרים ועם נופים שלא מוכרים לנו כלל. אם בחרתם לצאת לחופש מחוץ לארץ, תשמחו לשמוע על טיול לקניה כחלק מחופשה באפריקה.

חופשים מסוג אחר:

כמובן שיציאה לחופש צריכה להתאים למה שאתם מחפשים. אם מדובר לצורך הדוגמה בחופשה שמטרתה פינוק והירגעות ייתכן כי תיהנו מחופשה במלונות יוקרתיים במקומות שונים בעולם. לעומת זאת, אם בא לכם ליהנות מחופשה ייחודית, ממפגש עם נופים מרהיבים וסוחפים ועם אזור שלא ראיתם דומה לו- חופשה באפריקה ובכללה טיול לקניה יתאימו לכם בדיוק.

קצת על חופשה באפריקה:

אפריקה היא יבשת שמאופיינת במראה עם ניחוח של בראשית. אזור שנראה כי כביכול לא נגעו בו כלל. חופשה באפריקה מהווה הזדמנות לראות ולהכיר תרבויות ודרכי חיים שאין לנו הכרות עמן כלל. באפריקה ישנם עדיין שבטים שחיים בצורה מסוימת כה שונה מצורת החיים המוכרת לנו בישראל, ולנו, המטיילים שנה הזדמנות להכיר את כל אלה מקרוב. כמו כן, חופשה באפריקה מעניקה לנו הזדמנות לצפות בחיות מיוחדות מקרוב ולספוג מאווירת הג'ונגל באזור. אם נרצה לנצל ככל שאפשר את היציאה ל- חופשה באפריקה כדאי לכלול בטיול טיול לקניה.

קצת על טיול לקניה:

קניה היא מדינה שממוקמת במזרח אפריקה. היא גובלת בין השאר באתיופיה, בדרום סודן ועוד. כדי לתמצת בצורה המדויקת ביותר את ההתרשמות של תיירים רבים מתוך טיול לקניה ניתן לומר שמדובר בשמורת טבע אחת גדולה שכולה מרהיבה, מרתקת, מזמינה ובעלת נופים עוצרי נשימה. טיול שווה לקניה כולל ביקור בסוואנות בעלות המראה הבראשיתי, בצפייה מקרוב על בעלי חיים רבים ומגוונים וכן הנאה מחופים מרהיבים ביופיים. רבים נוהגים לתכנן טיולי ספארי כחלק מ-טיול לקניה ואכן ישנן המלצות רבות בנושא.

דברים שכדאי לדעת על טיול לקניה כחלק מחופשה באפריקה:

חופשה באפריקה היא אכן מפתה ומזמינה אך יש לזכור שאנו נוסעים לאזור בו יש צורך להיות מחוסנים היטב. הקרבה הרבה לחיות שמתרחשת לאורך הטיול וכן התרבות האזורית שמתאפיינת בהרבה פחות היגיינה מזו הנהוגה בארץ מחייבות את המטיילים להיעזר בחיסונים ומומלץ ביותר לפנות גם למרפאה למטיילים שמציידת את הנוסעים בטיפים כדאיים שיסייעו בשמירה על הבריאות לאורך החופש. נוסף על כך, חשוב לדעת שישנם אזורים שנחשבים מסוכנים מבחינה בטיחותית בשל גניבות רבות המתבצעות גם באלימות. כדאי להתכונן ולהכיר את הסכנות מראש.

מילים לסיכום:

חופשה באפריקה ובתוכה טיול לקניה הן חוויות ייחודיות ובלתי נשכחות. כדאי להכיר את הסיכונים ועם זאת לא לוותר ולנסוע ליהנות מחוויה מרהיבה ומרתקת שתסייע לשובר את השגרה בכל דרך אפשרית


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article35466.aspx