מים מינרליים - לשתות ישר מהטבע
נכתב על ידי: אסף יהלומי
תאריך: 06/03/13

אחת התעשיות המפותחות והמצליחות ביותר, בשנים האחרונות, היא תעשיית המים המינראליים. יותר ויותר אנשים עוברים לשתות מים אלו, מטעמי בריאות, ונוטשים את מי הברז.

העובדה שמים מינראליים עולים כסף רב, לא משפיעה, וההוכחה לכך, היא שגשוגן של החברות המייצרות ומשווקות מים מינראליים.

מים מינרליים הם מי ם המכילים מינרלים המשנים את טעם המים או מעניקים להם ערך טיפולי. חומרים מסיסים נפוצים הם מלחים, תרכובות גופרית וגזים . מים מינרליים לרוב יכולים לעבור פחמון, כלומר תהליך שבו תכולת הפחמן  מתגבשת בתהליך בעירה שאינו צורך חמצן. מים מינרליים מופקים בטבע במקורות תת-קרקעיים או על ידי זיקוק במעבדה .

מים מהווים כיום כשני שלישי מהעולם , קיימים מגוון סוגי מים - מים מינרליים שהם בעצם מים טבעיים ומים דרך הברז , המים מן הברז אינם נקיים ומכילים טעמי לוואי שונים .מים נקיים הם הדבר החשוב ביותר שיש לשתות כיום .

רק כ- 3% מכלל המים המצויים על פני כדור הארץ הנם מים מתוקים אשר ניתן לנצלם לשתייה ולחקלאות

כפי שמבינים מהפתיחה , חשיבות המים בחיינו היא אדירה, לטובת שרשרת המזון, הגיינה ותפעול שוטף בחיים המודרניים. לכן קיימים כיום מתקני טיהור מים.

מטהרי מים ינקו לכם את המים ויטהרו לכם אותם . מתקן המים הוא מתקן בעל מערכות לסינון המים. המתקן בעל פילטרים והוא מביא אליכם מים נקיים וטבעיים , ללא המזהמים השונים שקיימים כיום בברזי השתייה.

גודלם של המתקנים עוצב במיוחד כך שנוכל למקם במקומות שונים, בסוגים שונים של בתים.  אם זה בחדרי השינה, סלונים, מטבחים ובכל פינה אחרת בבתים השונים.

ישנן מדינות, אשר בהן מים מינראליים, הם המים היחידים שתיירים יכולים לשתות. מדינות עולם שלישי, דוגמת קובה, הודו, נפאל ומדינות רבות אחרות, מערכת המים הטבעית שלהן, איננה נקייה ואיננה טובה. התושבים המקומיים, אומנם שותים מים אלו, מסיבות כלכליות ובריאותיות (ישנה טענה שהם הצליחו לפתח חסינות מפני מחלות של מים מלוכלכים, טענה שמעולם לא הוכחה), לעומת זאת, תיירים נוהגים לשתות אך ורק מים מינראליים קנויים.

במדינות המערב, דוגמת ישראל, יותר ויותר אנשים נוטשים את שתיית המים מהברזים, עקב חשש, שגם מים אלו מלוכלכים ולא בריאים, ואיש לא מספר להם על כך. אז אומנם מים מינרליים עולים כסף רב, אך הבריאות עולה בחשיבותה על כל דבר אחר, ומכאן שיותר ויותר אנשים בוחרים להשקיע את כספם ברכישת מים מינראליים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article36854.aspx