שידות לילה
נכתב על ידי: lina kirz
תאריך: 18/04/13

שידות לילה הן פריט חובה כמעט בכל חדר שינה. ואכן, אין כמעט חדר שינה בישראל שאי אפשר למצוא בו שידות לילה, אחת מכל צד של המיטה. שידות לילה הן המקום המושלם להניח עליהן את הספר שאנחנו קוראים לפני השינה, את המשקפיים, את השעון המעורר או כל דבר אחר בו אנחנו משתמשים ממש רגע לפני שאנחנו הולכים לישון או מייד כאשר אנחנו קמים בבוקר. כמו כן, שידות לילה הן המקום האידיאלי עבור מנורה קטנה, כזו שאפשר לכבות ממש רגע לפני השינה, מבלי שנצטרך לקום לצורך כך מהמיטה ולאחר מכן בחושך לגשש את דרכנו חזרה לתוכה.

שידות לילה, אם כן, בראש ובראשונה ממלאות צורך פרקטי. לכן, כאשר קונים שידות לילה כדאי לקנות שידות שיתאימו בצורה הטובה ביותר לצרכים שלנו. לרוב אין צורך לקנות שידות גדולות מדי אלא דווקא נרצה לקנות שידות קטנות יחסית שלא יתפסו יותר מדי מקום בתוך החדר. מלבד ההתייחסות לפן הפרקטי, כאשר קונים שידות לילה כדאי להתייחס גם לצד העיצובי. לרוב, כאשר אנחנו קונים שני שידות לילה לחדר השינה, כדאי לקנות שידות תואמות. כך אפשר להפוך את העיצוב של חדר השינה להומוגני יותר והעיצוב שלו נראה כאילו השקיעו בו מחשבה ומאמץ. כדאי להתאים את העיצוב של שידות לילה לעיצוב הכללי של החדר.

למשל, אם חדר השינה מעוצב באופן מתוחכם והייטקיסטי כדאי לבחור שידות לילה אשר עושיות מחומרי גלם כמו זכוכית ומתכת. לעומת זאת, אם חדר השינה מתאפיין בעיקר בצבע הלבן ואתם רוצים ליצור בו אווירה אלגנטית ונקייה כדאי לבחור שידות לילה בצבע לבן וכן הלאה. ניתן לקנות שידות לילה במגוון רחב מאוד של עיצובים, גדלים, דגמים וחומרי גלם שונים ולכן לא משנה כיצד חדר השינה שלכם מעוצב לא תתקשו להתאים לו בקלות רבה, בצורה הטובה והמתאימה ביותר, שידות לילה.

העין השלישית חברה המובילה בתחום הריהוט מציעה שידות לילה באיכות גבוהה בעיצוב ייחודי ומיוחד. תוכלו למצוא ריהוט מהגוני מעץ מלא המשלב פשטות ויופי כאחד.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37559.aspx