מעגלי מתופפים – מעגלים המלאים ב- מקצב ושמחה
נכתב על ידי: yakovco51
תאריך: 01/05/13

מעגלי מתופפים – מעגלים המלאים ב- מקצב ושמחה
מכירים את אותה האפיזודה שבה אנו מתרגלים למשהו ממש איכותי, עד שקשה לך להיזכר באיזו דרך הסתדרתם לפני זמן מה בלעדיו? מעולה. אז אמור להיות עבורכם נוח מעט יותר להתחבר לקסם של מעגלי מתופפים – הלהיט הרשמי של השנים האחרונות בחתונות, ימי הולדת ושמחות נוספות. כי כשלוקחים את אותה החגיגה ומכניסים בה מעט קצב, התוצאה ללא כל ספק נפלאה.

למרות ש מזמן אחוז בעלי השימחה שהזמינו מעגלי מתופפים היה נמוך למדיי, הרי שכיום ניתן להנות מהלהיט הכי שמח שיש בעוד ועוד מסיבות. מדובר כאן באטרקציה יחד עם מירב היתרונות האפשריים – "אנושית" (שאין בה מכונות למיניהן), מקפיצה וממכרת, כזאת שממלאת אחר רחבת הריקודים במוזמנים עם חיוך על השפתיים, והכל במחיר הולם לכל תקציב. אחד מהערכים המוספים המשמעותיים של מעגלי מתופפים הינו בעובדה שמדובר בעניין אשר בו המוזמנים הנם משתתפים פעילים ואקטיביים. ממש לא תאמינו כמה הנתון הזה משפיע, עד כמה עצם העובדה הזאת עושה באמת שמח מאוד, ואין זה מחוסר נעימות, וזו, אולי, הסיבה הראשית להצלחה המיוחדת.

להקות מעגלי מתופפים סטנדרטיות מורכבות מ-שלוש-שש מתופפים שילוו אתכם בהתאם ל הסגנון הרצוי אותו תרצו ובשלבי המסיבה עליהם תחליטו. רוב המזמינים בוחרים לוותר על המתופפים ברגעים הראשונים של האירוע ואפילו ליהנות מפרי היכולות שלהם במרכז טקס החתונה, בעת הריקודים. הסגנונות המועדפים על מרבית הישראליים זה סמבה, מוסיקה אפריקאית, דרום אמריקאית, ים תיכונית וכדומה. מארגני חגיגות שונים בוחרים לשלב מעגלי מתופפים בשיתוף בשיתוף כלים שונים, ובראשם שופרות. באופן זה נוצרים רגעי קסם של מיקס מנצח שבין פרוע לרגוע, שבין קלאסי לעממי. יש חברות המפעילות פעילויות כמו אלו, שמבוססות על מוסיקה ויצירת הרגשה שמחה עם קצב, מוסיקה וריקודים.

במציאת להקת מעגלי מתופפים, כדאי לבחון את יכולתם באורח עצמאי. צפו בהם לאורך שמחה כלשהי, התרשמו מהכריזמה שלהם, מהיכולת המקצועית, משמחת החיים החשובה כ''כ באטרקציה שכזו, וביכולת שלהם להרים רבים מהכיסאות ולגרום לחוגגים לקפוץ ולרקוד כאילו בכלל אין מחר... עלות מעגלי מתופפים משתנה שבין אלף חמש מאות לבין-שלושת אלפים שקל במרבית המקרים, תלוי בכמות המתופפים, פרק זמן העבודה, יום המסיבה והמקום שבו הוא למעשה נערך. העלות, כפי שנהוג בדרך כלל, ניתן למיקוח.

מעגלי מתופפים לאירועים שונים – דווקא במידה ו באמת מתחשק לכם לשמוח.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37826.aspx