חברת ההפקות של רוני אטיאס
נכתב על ידי: שירה דרורי
תאריך: 07/05/13

בין אם מדובר בפסטיבל מוסיקה של כמה ימים, הופעת אמן מחו"ל או  אירוע חגיגי לציון מאורע כזה או אחר, הפקת אירוע בסדר גדול משמעותי איננה משימה קלה. מלבד האירגון המסובך שדורש רמת ניהול גבוהה תוך התממשקות עם מולטי גורמים וניצוח על צוות רב תחומי תוך יצירה בלוח זמנים קצר ותובעני, התחום הוא תחום של טאלנטים הדורש ניסיון ומיומנות לעבוד בסביבה הייחודית, והתובענית. חברת ההפקות של רוני אטיאס היא בעלת שם לאומי בתחום, ומציגה פורטפוליו עשיר ומקצועי של מיטב האירועים והמופעים שהתרחשו בארץ בשנים האחרונות.

ניסיון עשיר בתחום הבידור בענף המלונאות

חברת ההפקות של רוני אטיאס היא הגוף המעניק שירותי בידור והפקות לרשת המלונות הגדולה והמובילה בארץ – רשת פתאל. החברה מחזיקה צוותי בידור המורכבים מטאלנטים וצעירים אשר עובדים בעבודה במסגרת עבודה מועדפת, ואלה מופיעים במיטב המלונות בישראל מטבריה, דרך ים המלח ועד אילת. החברה מעסיקה את מיטב הכישרונות הצעירים בישראל, כאלה עם תאווה לשואו איכותי ושאיפה להעניק בידור מהנה ואיכותי. צוותי הבידור של רוני אטיאס, אשר עובדים במלונות בצורה מקצועית ושוטפת, הם צוותי הבידור המובילים במדינה, אשר המיומנות, הזריזות, הניידות והמוניטין הגבוה שלהם באים לידי ביטוי על בסיס יומי במלונות הרבים של רשת פתאל.

חברת ההפקות – רוני אטיאס

החברה היא אחת מחלוצות חבורת ההפקות המקצועיות בארץ, ולזכותה רזומה עשיר של אמנים פורצי דרך ומופעים מובילים בלתי נשכחים. החברה פועלת עוד משנת 1999, תחת השם "טו גוד טו בידור", ומאז גדלה לצוות של 200 איש כיום. החברה היא חברת הפקות המציעה פתרונות מקיפים ומלאים , ומייצרת הפקות מקור מנצחות ומהנות. החברה מרימה ארבעה מופעי בידור מקוריים ושונים בכל שנה (50 עד היום), הנחשבים להצלחה מסחררת, ובה משחקים טאלנטים מוכרים כמו: יעל בר זהר, דפנה דקל, יובל המבולבל, יהודה נהרי, עופר חיון, אפרת דוד, אגם רודברג, אפרת רייטן, אמיר פיי גוטמן, הראל מויאל, הראל סקעת רוני סופרסטאר ועוד רבים אחרים. בלהקות הבידור תמצאו אנשי מקצוע מתחומים שונים כמו זמרים, רקנים, תקליטנים, מדריכי ילדים, מפעילים, מנהלי  צוותים ועוד, כאשר כולם הם אנשי מקצוע מובילים בתחומם, בוגרי להקות צבאיות ובתי ספר מובילים למשחק ושירה.

הפקות מקוריות ופורצות דרך

ברזומה החברה ניתן למצוא קרוב ל 50 הפקות מקוריות ומלהיבות, כאשר חלקן הפכו לאבן דרך בהיסטוריה התרבותית של תחום הבידור בארץ. החברה דואגת להפקה מלאה החל מיצירת הפקות על פי בקשה ודרישה, ועד טיפול באלמנטים השונים של המופע כמו: הלחנות פסקולים, כתיבה, בימוי, הלחנה, עיצוב תלבושות ועוד אנשי מקצוע שונים מתעשיית הבידור בארץ.

את הפקות הבידור המקוריות יצרו במיוחד, ע"פ בקשת החברה, אומנים מן השורה הראשונה בארץ: כותבים, במאים, כוריאוגרפים, מלחינים, מעצבי תלבושות ואנשי מקצוע נוספים מתעשיית הבידור.


 
אודות המחבר

סטודיו קורן דור תוכן שיווקי

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article37884.aspx