בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
נכתב על ידי: אירה פינסקר
תאריך: 20/05/13

ענף של בגדי הריון התפתח מאוד בשנים האחרונות. חשוב להבין שבמשך רוב תולדות האנושות עצם המושג "בגדי הריון" לא היה קיים. נשים בהריון לבשו בגדים רחבים וישבו הרבה בבית. בכמה עשרות השנים האחרונות, כאשר יותר נשים יצאו לעבודה ונדרשו לתפקוד מלא גם בתקופת ההריון, עלה הצורך בבגדים מיוחדים לתקופה זו, בגדים שלא ייראו כאילתור, אלא כחלק ממלתחה מאורגנת היטב.

נכון להיום קיים מבחר רחב של בגדי הריון, לכל אירוע, לקוח ותקציב. רוב המומחים ממליצים על מספר פריטים עיקריים לתקופת ההריון, וביניהם חגורת הריון, שניים- שלושה זוגות של מכנסי הריון נוחים, כמה שמלות בהתאם לעונה, ומספר טוניקות או חולצות מיוחדות לשילוב עם מכנסיים או חצאית. מלתחה כזאת יכולה לשמש את האישה ההרה בכל תקופת ההריון וגם לאחר מכן.

בגדי הריון לאירוע אינם פריט נדיר שצריך לתפור בהזמנה מיוחדת.  חנויות בוטיק מיוחדות מציעות שמלות ערב וחליפות אלגנטיות לאירוע היוקרתי ביותר.  גם בגדים לעבודה, בגדים לספורט ובגדים ליומיום מצויים ברשתות ובחנויות הבודדות במבחר רחב של דגמים.  קריטריונים נוקשים כלפי טיב הבדים והאריגים, מחברים, כפתורים, תפרים ופרטים אחרים, הופכים את בגדי ההריון לבגדים באיכות גבוהה במיוחד.

שאלת ההוצאות הנדרשות לצורך רכישת בגדי הריון נשארת שנויה במחלוקת. יש הטוענים כי כדאי מאוד להשקיע בבגדים איכותיים דווקא בתקופה הזאת, שכן נשים הרות רגישות יותר וזקוקות לבגדים נוחים במיוחד. על פי הדעה הזאת, לא מומלץ לחסוך ולוותר על איכות במקרה הזה.

יחד עם זאת, לא כל אישה יכולה להרשות לעצמה חידוש מלא של המלתחה בתקופת ההריון, ובמקרים רבים אין זה הכרחי.  רכישת מספר פריטים מצומצם ושילובים יצירתיים של חולצות עם מכנסיים או עם חצאיות מאפשרות לבנות מלתחה שלמה בהוצאה סבירה בהחלט.

לסיכום, בגדי הריון חיוניים כיום לצורך תפקוד מלא בתקופה המאתגרת הזאת. גודל ההוצאה למילוי של צורך זה מוכתב על ידי האילוצים הכלכליים של כל משפחה. מבחר המוצרים והמותגים בשוק הוא כה רב, שניתן למצוא מענה לצרכים שונים ולתקציבים שונים, ולאפשר לכל אישה לשמור על מראה חיצוני נאה ואסתטי, מבלי לוותר על סגנון והעדפות אישיות.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38068.aspx