אימון עסקי
נכתב על ידי: רחלי
תאריך: 05/06/13

אימון עסקי

אימון עסקי הוא למעשה חלק מתהליך האימון האישי, או כפי שנקרא כיום קאוצינג. להבדיל מהאימון האישי, אימון עסקי מתמקד בגיבוש מטרות עיסקיות על מנת לשפר ביצועיים אישיים וכמו כן את ביצועיי העסק.

אימון עסקי יכול להתאים לבעלי עסקים קטנים, עסקים גדולים וגם לאירגונים אשר מרגישים תקועים, נתקלים בקשיים או לאנשים אשר יש בידם רעיון עיסקי ואינם יודעים כיצד להביאו לכדי עסק ממשי.

במסגרת אימון עסקי תלמדו כיצד לנהל פרוייקטים תוך כדי תיכנון מדויק של השלבים והצעדים הנדרשים על מנת לבצע את הפרויקט, נוסף תגדירו לעצמכם מטרות ותלמדו כיצד לפעול ולהתנהל על מנת ליישמם בצורה האופטימאלית ביותר.

בנוסף אימון עסקי יעזור לכם ללמוד כיצד לנהל את הזמן בצורה אפקטיבית וכיצד להתנהל על פי מטרות ויעדים בתחום העבודה והקריירה, כך שקורס אימון עסקי יכול להתאים לכל בעל עסק המעוניין לנצל את הפוטנציאל העסקי שלו.

אימון עסקי יכול להתבצע במתכונת של פגישות אישיות- "אחד על אחד", בין בעל העסק לבין המדריך או במתכונת של קבוצות קטנות, כאשר לכל אחד יש יתרונות וחסרונות: כך למשל אימון עסקי-קבוצתי יכול להוות מנגנון תמיכה על ידי חברי הקבוצה, אך המיקוד יתחלק על פני כולם ולא יתאפשר מיקוד אישי, לעומת זאת אימון עסקי-אישי יתמקד במתאמן והפוקוס יהיה עליו, אך הוא יחמיץ את התמיכה הקבוצתית.

במהלך לימודי קואצ'ינג במכללת coach me תלמדו מהו מקור הכוח והמיקוד העיסקי שלכם, כיצד לאזן בין התחומים העסקיים בחייכם לבין התחומים האישיים וכמובן בנייה ויישום של תוכנית עבודה מסודרת אשר תבנו במהלך אימון עסקי ביחד עם המדריך.

בנוסף בעלי העסקים יכולים להיעזר במכללה לאימון coachme כדרך להעלות את המכירות והרווחים, לשפר את תהליכי העבודה, להרחיב את העסק, לנהל בצורה נכונה משברים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article38302.aspx