עיר הקיץ הנצחית - חופשה באילת
נכתב על ידי: שירה דרורי
תאריך: 20/10/13

אילת, עיר הנופש הדרומית של ישראל, בה הקיץ מעולם לא מתחלף, היא יעד אקזוטי של לא מעט תיירים, ישראלים וזרים כאחד, אשר מדרימים כל הדרך אל מפרץ הים האדום על מנת להירגע מלחצי היום-יום, בין אם לטובת נופש של סוף שבוע אחד, או אם למען חופשה של כמה ימים, כאשר את רוב זמנם הם מבלים על החוף, נהנים מהשמש המלטפת שכאמור, כמעט תמיד נמצאת שם, ומאפשרת לברוח אפילו מהחורף הקשה ביותר, אפילו אם זה לכמה ימים בודדים, ופשוט לשכוח ממחויבויות של העבודה, ומהשיגרה המשעממת.

אמנם העיר פעילה וגועשת בעיקר בקיץ, בזמן חופשת הלימודים של תלמידי בתי הספר הרבים אשר נמצאים בחופש הגדול, שכמובן מגיעים ביחד עם משפחתם, והעיר שמחה וצוהלת. אך גם בחורף, אין רגע דל להשתעמם בו באילת. פעילויות באילת בחורף אינן בחסר, ותודות לשמש שתמיד מאירה על העיר, מחממת ומלטפת את הרוחצים והנופשים, בבריכות בתי המלון ועל שפת הים האדום, אין חורף של ממש בעיר הדרומית. מחירי המלונות והאטרקציות בעיר יורדים פלאים, על מנת למשוך כמה שיותר תיירים בעונה 'הרגועה' יחסית, וזה הזמן לנצל את ההוזלה במחירים. האטרקציות בעיר כמובן ממשיכות לפעול למרות 'החורף' המדומה בעיר, שכמובן אינו מומרגש.
המידע באדיבות מלון לאונרדו פריוילג' אילת.

יולי-אוגוסט מינואר עד דצמבר  - אילת עיר ללא הפסקה

לאורך כל השנה, וכמובן גם בחורף, ניתן ליהנות מספורט ימי, כמו ה'בננות' המפורסמות שיסחבו אתכם במהירות במפרץ אילת, או שמא אתם מעדיפים סוף סוף לחקור את מצולות מפרץ אילת, בקורס צלילה, בשיט על גבי סירה עם תחתית זכוכית שקופה, או במרכז המבקרים התת ימי שבחוף הדרומי. גם האטרקציות ה'יבשות' יותר, כמו סיור מדברי על גבי גמלים בהרי אילת או ביקור בחי-בר ביטבתה, לשמחתם של הקטנים והגדולים.

מי שיחפוץ באטרקציות קצת יותר מאתגרות ולהזרים את האנדרנלין בגופו יוכל לעשות זאת ב'נייט-מייר', מתקן האימה של העיר אשר הספיק להפחיד כבר אלפי מבקרים שנשבעו כי זו הייתה החוויה המפחידה ביותר בחייהם. לאמיצים ממש, אפשר פשוט לעלות על הפייר-בול, המתקן המפורסם שיעיף אתכם באוויר, שם תוכלו, אם כמובן הצלחתם להשאיר את עיניכם פקוחות, להתבונן על העיר מגובה רב, לא לפני שתעופו חזרה לקרקע במהירות מסחררת.

לאלו מכם שרוצים בכל זאת להרגיש קצת מהחורפיות האילתית, מומלץ לבקר באייס ספייס, רחבת החלקה על הקרח, בה תוכלו לשכור זוג מחלקיים ולהרגיש לכמה דקות כאילו אתם באמת באירופה, והחורף הוא אמיתי. אל דאגה, ביציאה מאייס-ספייס, משב הרוח החמים של אילת יחזיר אתכם למציאות 
אודות המחבר

סטודיו קורן דור תוכן שיווקי

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article40129.aspx