הקמת אתר אינטרנט מקצועי
נכתב על ידי: אוהד זמלר
תאריך: 25/12/13

אתר אינטרנט מקצועי הוא כרטיס הביקור של בית העסק אותו הוא מייצג, וחלון הראווה שלו לציבור הרחב, שנותן מידע נרחב על המוצרים והשירותים שבית העסק מספק, ומלווה בתמונותיהם. במאמר הבא נדבר על הצורך בתכנון שיווקי לפני שפונים לחברה לבניית אתרים. כמו כן, נדבר על החשיבות העצומה של קידום האתר באופן קבוע לאחר בנייתו.

הקמת אתר אינטרנט

הקמת אתר אינטרנט מקצועי מאפשרת לעסק שנמצא באזור זניח לקבל מעמד זהה לחנות יוקרתית שנמצאת בקניון. כל שעל בעל האתר לעשות הוא לבנות אתר אינטרנט מקצועי שיהיה מעניין ומרשים מבחינה וויזואלית ושיהיה נוח לבצע בו קניות.

יתרון גדול בבניית אתר אינטרנט מקצועי הוא הרחבת קהל הלקוחות, והגעה אל לקוחות שלא היו זוכים להכיר את העסק לעולם, אילולא היה לו אתר אינטרנט. בנוסף באתר אינטרנט יש יתרון גדול והוא זמינותו בכל זמן, עשרים וארבע שעות ביממה, וזאת בניגוד לחנות פיזית שפתוחה רק בשעות פעילותה, ובזכות כך בעל האתר מרוויח את הלקוחות שאין להם זמן לבצע קניות בחוץ, וכמעט כל קניותיהם מבוצעות בחנויות ווירטואליות.

יש לבצע תכנון שיווקי לפני שפונים לחברה לבניית אתרים

אם אתם מעוניינים להקים אתר אינטרנט מקצועי, לפני שתיגשו לחברה לבניית אתרים, בצעו תכנון שיווקי לגבי המוצרים שאתם מעוניינים שיופיעו באתר שלכם. שמאי רכב למשל ירצה שלקוחות יצרו עמו קשר לקבלת פרטים. רשת למכירת ציוד למחשב, תרצה פלטפורמה שדרכה הגולשים יוכלו לעיין במוצריה, ולבצע קניות דרך האתר שלה. עליכם כבעלי עסק המעוניינים להקים אתר, להגדיר את יעדיו ומטרותיו, ולבוא לחברת בניית האתר מבושלים, אחרי שהחלטתם בדיוק במה אתם מעוניינים.

קידום האתר

התהליך אינו נגמר לאחר שהחברה בנתה את האתר. צעד מאוד חשוב שהינו חלק בלתי נפרד מבניית האתר, הוא קידומו בגוגל. בלי שהאתר יופיע גבוה בגוגל, אין כל תועלת לקיומו. בדרך כלל חברות לבניית אתרים מציעות במסגרת מטריית השירותים גם שירות של קידום האתר בגוגל תמורת תשלום נוסף, ומומלץ בחום לבחור באפשרות הזו, שתגביר את החשיפה שלכם לקהל הרחב, ותגדיל את היקף המכירות שלכם.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


 
אודות המחבר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41351.aspx