ארונות לחדרי ילדים
נכתב על ידי: אפרת כ
תאריך: 16/01/14

ארונות  לחדרי ילדים

ארונות לחדרי ילדים, לא רוכשים רק על מנת להישאר אתם באותה הדירה או הבית, חשוב כי ארונות לחדרי ילדים יהיו קלים לפירוק והרכבה ואף חזקים דיים. חשוב כי הארון בחדר הילדים יהיה מתאים גם מבחינת העיצוב לילד. חשוב כי ארון הילדים יהיה גדול מספיק על מנת שיוכל לאחסן לא רק בגדים, כי אם גם צעצועים ומשחקים. הבטיחות עבור הילדים כאשר מדובר על ריהוט כמו ארונות לחדרי ילדים, יש לתת תשומת לב מרבית,  כמו למשל להתקין מנגנון טריקה רכה לדלתות הארון ולמגרות על מנת למנוע פגיעה בילד. יש להשריש סדר בארון הילדים וללמד אותם, כיצד לסדר את ארון הבגדים ואת חדרם. שהייה בחדר מבולגן, או חיפוש בגדים בבוקר כשהארון לא מסודר יוציאו את הילד מריכוז והוא אף יאחר לבית ספרו.

ערכו סדר בארון הבגדים יחד עם ילדיכם

חשוב שלא רק הארון יהיה נוח מבחינת האחסון והעיצוב יהיה יפה, אלא ארון בגדים של כל אחד מאתנו ובמיוחד של הילדים שגדלים כל עת, דורש "תחזוקה" מתמדת, והכוונה היא לסדר מוחלט בארון הילדים, להתפטר מבגדים שקטנים עליו, ללמד אותו אילו בגדים ניתן לתלות ואיך לקפל אותם נכון על מנת שהארון יהיה תמיד מסודר ויהיה לו נוח למצוא כל דבר במקומו. כאשר לילד יהיה סדר והוא יאהב אותו, יהיה לו הרבה יותר נוח להתארגן בבוקר לבית הספר. חשוב כי המתלים של ארונות לחדרי ילדים יהיו נמוכים על מנת שהילד יוכל להגיע ולתלות את בגדיו על הקולבים בארון.  יש להשקיע גם במיטות נוער מעוצבות, קוביות תלויות ומתלים עבור נעליים.

ניתן לשנות את ארון הבגדים במשך השנים

אם הילד שלנו כבר הפך לנער, וירצה להחליף את העיצוב של ארון הבגדים, היו והוא נראה ילדותי מדי לטעמו, נוכל להחליף את דלתות הארון או להוסיף כוורות. ארון בגדים העשוי מחומרים איכותיים, לא יתפרק מהר ויחזיק מעמד גם עשרות שנים. חשוב למדוד את גודל הנישה שבה יוצב הארון על מנת למצוא את הארון האידיאלי שיתאים לילדיכם. אם אתם רוכשים חדר שינה לילדים, שאלו כבר על ארון בגדים שיותאם לריהוט בחדר וייתכן כי הוא יהיה זול יותר מאשר רכישת ארון בחנות אחרת.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article41611.aspx