מדוע כדאי לעבוד בציוותי בידור בבתי מלון
נכתב על ידי: שירה דרורי
תאריך: 27/02/14

חיילים משוחררים רבים מעוניינים להשתלב בעולם התעסוקה ורבים מהם, שתמיד אהבו לרקוד,לשיר ולהופיע, מעוניינים למצוא עבודה בציוותי בידור בבתי מלון. הדרך לשם עוברת לרוב במיונים שנערכים על ידי חברות ההפקה של המלונות, שבוחנים את המועמדים ובוחרים את הטובים בתחום.
אלה עוברים קורסי הכשרה מקיפים שמקנים להם מיומנויות רבות בתחומי הבידור ומשם הם משובצים בעבודה בציוותי בידור במלונות שונים בים המלח, טבריה ואילת. לרוב הם ישנים במלון במגורי הסגל או בדירות של חברת ההפקות והעבודה שלהם מכשירה אותם לקריירה בתחום הבידור. לפניכם מספר יתרונות שיש לעבודה בציוותי בידור במלונות.

עבודה מועדפת

לחיילים משוחררים שווה במיוחד לעבוד עבודה בציוותי בידור, כיוון שעבודה זו נחשבת להם כעבודה מועדפת ובתום התקופה הנדרשת, הם זכאים לקבל את המענק שניתן למי שעבדו בעבודה מועדפת.

הכשרה מקצועית

במהלך קורסי ההכשרה לעבודה בציוותי בידור, תהיה לכם הזדמנות להשתתף במספר רב של סדנאות וקורסי הכשרה מקצועיים ולקדם כך את המיומנויות והכישורים שלכם. בין הסדנאות וההכשרות: קורס פיתוח קול, קורס למשחק, שיעורי ריקוד ואפילו קורס איפור. הסדנאות וההכשרות מועברות על ידי מומחים המגיעים מהתחומים השונים וקורסים אלה יתרמו הרבה הן להעלאת הביטחון העצמי שלכם והן לרמה המקצועית שלכם. אלה קורסים שמהווים השקעה לעתיד.

עבודה דינאמית ומהנה

העבודה בציוותי בידור בבתי מלון אינה עבודה שגרתית או צפויה ולא משנה באיזה צוות הווי ובידור תשובצו ובאיזה מלון או מיקום גיאוגרפי בארץ, צפויה לכם עבודה מעניינת ומהנה. צוותי הבידור עסוקים בתפירת פעילויות רבות מטיפוח עולם הילדים במועדוני הילדים והנוער בבתי מלון דרך הפעלת קהל בבריכה או בערבים ועד העלאת מחזות זמר והפקות מקור בתיאטראות של בתי המלון. זו היא הזדמנות עבורכם להתנסות במגוון סוגים של עבודה בעולם הבידור וללמוד הן משחק, הן ריקוד, שירה ואף בימוי והפקה. ניסיון שיהיה לכם קשה להרוויח במקום אחר.

עבודה עם חבר'ה בגילכם

מרבית העובדים של צוותי הווי ובידור במלונות השונים הם חבר'ה צעירים אחרי צבא, הומוגניות שמבטיחה לכם אווירה חברתית מדליקה ותוססת. אומנם באתם הנה לעבוד, אך במהלך העבודה תצברו הכרויות רבות, תרקמו קשרים חברתיים ואולי אפילו תמצאו אהבה – אין לדעת. מה שבטוח זה שתסיימו את העבודה עם הרבה זיכרונות יפים וחוויות מרגשות, ניסיון מקצועי רב שישרת אתכם בהמשך במידה ותרצו לעבוד בתחום הבידור.


 
אודות המחבר

סטודיו קורן דור תוכן שיווקי

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42092.aspx