הנהלת חשבונות באינטרנט – תוכנה להפקת חשבוניות בחינם
נכתב על ידי: אוהד זמלר
תאריך: 05/03/14

בעלי עסקים מנסים להתייעל כל הזמן ולחסוך בהוצאות ובזמן. ובכן, יש אפשרות מצוינת להשגת מטרה זו – תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט. זוהי תוכנה שמאפשרת לייעל את הצד הפיננסי של העסק באמצעות הפעולות שהיא מבצעת, וניתן להוציא דרכה חשבוניות בחינם הנשלחות דרך המייל, מה שחוסך לכל עסק זמן וכסף, ואף משפר את השירות ללקוח.

היתרונות של תוכנת הנהלת חשבונות

· תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט חוסכת לכל עסק זמן וכסף. ראשית היא חוסכת את עלויות שליחת החשבוניות בדואר הבאות לידי ביטוי בעלות המעטפות והבולים, ובזמן שמתבזבז על ההגעה לדואר, היות והחשבוניות נשלחות כאמור דרך המייל. שנית, התוכנה חוסכת את עלות פנקסי החשבוניות, ואת הזמן שלוקח לבעל העסק להגיע לבית הדפוס או לחנות כלי הכתיבה על מנת לרכוש אותם. שלישית, אצל עסקים קטנים ואצל עוסקים מורשים ופטורים חוסכת התוכנה את הצורך בשירותי רואה חשבון כי עבודת הנהלת החשבונות שהיא מבצעת בהחלט מספיקה להם, וחוץ מזה ניתן לשלוח את כל החשבוניות דרכה למס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, בלחיצת כפתור.

· תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט משפרת את השירות ללקוח היות ובמקום להמתין שלושה ימי עסקים עד שהחשבוניות תגענה דרך הדואר, הוא מקבל אותן מידית, לשביעות רצונו.

· המראה של החשבוניות הממוחשבות הוא מתקדם יותר מהמראה המיושן של החשבוניות הידניות, וכך בית העסק נראה משודרג ואטרקטיבי יותר בעיני הלקוחות.

· תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט מבצעת את עבודת הנהלת החשבונות ביעילות ואין צורך לרשום את ההוצאות וההכנסות, ואת שאר הפרטים החשבונאיים על גבי גיליונות אקסל ולהשתמש במחשבון, אלא להשתמש בתוכנה שעושה את כל העבודה החשבונאית של העסק ללא טעויות, וכל מה שעל בעל העסק לעשות הוא רק להזין בה את הנתונים.

· בזכות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט אין צורך לשמור את החשבוניות בקלסרים, כיוון שהחשבוניות נשמרות במחשב וניתן לשלוף אותן באופן מידי, וכמו כן בזכות התוכנה אין סיכוי שחשבוניות ילכו לאיבוד היות והן שמורות בבטחה בתוך המחשב.

הורידו את התוכנה ותזכו ליהנות מיתרונותיה הרבים

אתם כבעלי עסקים מחפשים כל הזמן כיצד להתייעל ולחסוך בכספים ובזמן. תוכנה זו תאפשר לכם להשיג את מטרתכם. הורידו את התוכנה, ותזכו ליהנות מיתרונותיה הרבים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של שדרוג אתרים ו – בניית אתרים מסחריים


 
אודות המחבר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42174.aspx