תוכנה לביצוע הנהלת חשבונות באינטרנט
נכתב על ידי: אוהד זמלר
תאריך: 23/03/14

במאמר הבא נדבר על תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט, שעוזרת לבעל העסק לייעל את העבודה הפיננסית שלו בזכות הפונקציות שלה, ובנוסף, מפיקה חשבוניות מס בחינם החוסכות לבעל העסק זמן וכסף, ומשפרות את השירות שלו ללקוחות.

מהם היתרונות שמספקת תוכנת הנהלת חשבונות לבעלי עסקים?

· תוכנת הנהלת חשבונות עוזרת לייעל את כל ההליך הפיננסי של העסק בזכות פונקציות שהופכות את עבודת ניהול החשבונות למהירה ופשוטה הרבה יותר מאשר עבודה חשבונאית על גבי גיליונות אקסל.

· התוכנה חוסכת לבעל העסק כסף וזמן. ראשית חוסכת התוכנה את עלות פנקסי החשבוניות ואת הזמן הכרוך בהגעה לבית הדפוס או לחנות כלי הכתיבה על מנת לרכשן. כמו כן, היות והחשבוניות נשלחות דרך האי מייל, חוסך בעל העסק את עלות המעטפות והבולים, ואת הזמן המתבזבז על ההגעה לדואר. שלישית, אצל עוסקים מורשים ופטורים כגון שמאים, עורכי דין ורופאים, אין צורך בשימוש בשירותי רואה חשבון, היות והיא כבר עושה עבורם את כל עבודתו, ודרכה אף ניתן לשלוח חשבוניות ודוחות למס הכנסה בלחיצת כפתור.

· המראה של החשבוניות הוא הרבה יותר אטרקטיבי מאשר המראה המיושן של החשבוניות מפנקס החשבוניות שממולאות בעט, כך שבזכות החשבוניות הממוחשבות שמוציאה תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט, העסק נראה הרבה יותר מתקדם בעיני הלקוחות.

· השירות ללקוח משתפר באמצעות שליחת חשבוניות באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט החינמית, היות והחשבוניות מגיעות אליו באופן מידי דרך המייל, והוא אינו צריך להמתין שלושה ימי עסקים עד שהן תגענה.

· בזכות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט, בעל העסק אינו צריך לשמור את כל החשבוניות באופן מסורבל בתוך קלסרים, כיוון שהן שמורות בבטחה בתוך המחשב, וכך הוא אינו מסתכן באפשרות שחשבוניות המס תיאבדנה או שייקח הרבה זמן למצוא אותן בתוך הקלסרים.

· בעל העסק יכול לצפות במצב העסק שלו בכל זמן ומכל מקום היות ומדובר בתוכנה אינטרנטית, וכל שעליו לעשות הוא להקיש את שם המשתמש והסיסמה, וזאת בניגוד לתוכנות אחרות של הנהלת חשבונות שמותקנות על גבי מחשבים ספציפיים ועל מנת לצפות בנתונים הכלכליים שהן מפיקות, חובה להיות במשרד בו הן מותקנות.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר מסחר אלקטרוני ו בניית אתר תדמית


 
אודות המחבר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42318.aspx