שירות עיסוי עד הבית
נכתב על ידי: אוהד זמלר
תאריך: 01/05/14

במאמר הבא נסביר מהו עיסוי, ונדבר על קליניקת העיסוי xMassage היושבת ברמת השרון, ומעניקה למטופליה עיסויים מכל הסוגים, הניתנים על ידי מטפלים מקצועיים המגיעים אל בית הלקוח. כמו כן נדבר על האפשרות המצוינת שמעניקה קליניקת העיסוי xMassage – עיסוי לאירועים.

מהו עיסוי?

עיסוי היא פעולה המתאימה לכל אחד היות וכולנו מבצעים אין ספור תנועות במהלך היום, כך שהגוף נתפס ולעתים אף ממש כואב. במהלך העיסוי המטפל לוחץ ומבצע תנועות קצרות או ארוכות לאורך הגב ואיברים אחרים בגוף המטופל, בהם הוא מרגיש לחץ או כאבים. העיסוי משחרר את שרירי המטופל התפוסים, ומשפר את תפקודו הכללי של גופו, ולא מדובר רק בשחרור גופו של המטופל כי אם גם בתפקודים אחרים אשר קשורים יותר לנפש, כמו ריכוז, ערנות ומצב רוח.

קליניקת xMassage - עיסוי עד הבית

לא לכולנו יש תמיד זמן להגיע לקליניקת העיסוי על מנת לקבל עיסוי. להרבה אנשים פשוט אין כוח להגיע אחרי יום עבודה מפרך אל קליניקת העיסוי והם רוצים להגיע מהעבודה ישר הביתה, ישנם כאלה שאין להם רכב ולא מעוניינים להגיע אל הקליניקה באוטובוס או במונית, ואחרים שאין להם זמן להגיע לקליניקה ולעבור בה את העיסוי. אז מה עושים אלה שמעוניינים במסאז' אך לא מעוניינים או יכולים להגיע פיזית אל קליניקת העיסוי?

הפתרון הוא מסאז' שבמסגרתו המטפל מגיע אל בית המטופל ומעניק לו בביתו מסאז' מפנק, ולא מדובר רק בהגעה אל בית הלקוח כי אם בהגעה אל בכל מקום בו הוא שוהה כמו המשרד, המלון או הצימר. המסאז' ניתן על ידי מטפליה של קליניקת xMassage שהינם מקצועיים, מיומנים ובעלי ניסיון רב בתחום העיסוי.

קליניקת xMassage - עיסוי לאירועים

קליניקת העיסוי xMassage מעניקה לכם את האפשרות המצוינת לעיסוי באירועים שאתם עורכים, בהם מוקם מתחם עיסוי עם כל הציוד הנדרש לעיסוי באירועים, ומעניקים לאורחיכם מסאז' מפנק, שיעניק להם הנאה רבה. מדובר בערך מוסף אדיר עבור כל אירוע, וכל האורחים יזכרו את האירוע שלכם לטובה, כי בו הם זכו למסאז' מפנק.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של טכניקות לשיווק באינטרנט ו תוכנית שיווק לאתר אינטרנט


 
אודות המחבר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42740.aspx