מהו מיתוג אישי באינטרנט ולמה זה חשוב?
נכתב על ידי: טובה
תאריך: 21/05/14

בתהליך של מיתוג אישי אדם הופך את עצמו למותג בחייו האישיים והעסקיים. תהליך זה מאפשר יצירת זהות אינטרנטית חדשה, בעלת דעות, תכונות, יכולות אשר הציבור יכול להזדהות איתה, לפתח אליה אהדה וליצור נאמנות ומחוייבות.

מיתוג אישי באינטרנט - מגוון דרכים

יש מגוון גדול של פעולות שניתן לעשות לצורך מיתוג אישי באינטרנט. במאמר זה נזכיר כמה מהם. ההמלצה היא כמובן לשלב בין הפעולות השונות ולא לבחור בדרך פעולה אחת.

מיתוג אישי באמצעות בלוגים

אחד הכלים ליצירת מיתוג אישי באינטרנט הוא השימוש בבלוגים. קיים היום מגוון גדול מאוד של פלטפורמות שמאפשרות לכל אחד שמעוניין לפתוח בלוג ופשוט להחיל לכתוב. כיצד יכולים בלוגים לתרום למיתוג האישי שלך באינטרנט? בלוגים מאפשרים לך לכתוב בתחום המומחיות שלך, ולהזכיר באופן שוטף לקהל הקוראים שלך במה אתה טוב. יתרון נוסף שיש לבלוגים במטרה ליצור מיתוג אישי זה העובדה שפתיחת בלוג אינה כרוכה בתשלום. פעולות אחרות שתרצו לעשות במטרה למתג את עצמכם ודאי יעלו לכם כסף. חשוב לדעת איך לעשות את זה נכון. יש כללים ברורים מאוד שיעזרו לך לקדם את עצמך באמצעות שימוש בבלוגים וחשוב להכיר אותם.

מיתוג אישי באינטרנט באמצעות רשתות חברתיות

כלי נוסף ליצירת מיתוג באינטרנט וחשוב לא פחות משימוש בבלוגים הוא שימוש נכון ברשתות חברתיות. רשתות חברתיות כמו פייסבוק, גוגל+ ודומייהם מאפשרות הגדלת חשיפה ויצירת קהל אוהדים בקלות יחסית. רשתות חברתיות מאפשרות לכל בעל עסק להגיע בקלות לקהל המטרה שלו באמצעות הגדרת מילות מפתח נכונות ומדוייקות.

שיהיה לכם בהצלחה!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article42921.aspx