קידום אתרים מקצועי לפרסום אתרים חדשים
נכתב על ידי: אריאל פרץ
תאריך: 03/07/14

אחרי השקעה ענפה של זמן וכסף בבניית אתר חדש, הגיע העת להתחיל במלאכת הקידום. זהו השלב בו יש להגדיר את רשימת מילות המפתח תחתיהן תרצו לקדם את האתר, לבחור את אפיקי הפעולה, להגדיר את התקציב ולצאת אל הדרך. הצעד הראשון בתהליך קידום אתרים מקצועי מתחיל באיסוף של חומרים, בעל האתר מתבקש לספק תמונות של הלוגו, תמונות של בית העסק ושירותיו, סרטוני וידאו להפצה ובעיקר, תכנים מקצועיים כתובים.

איסוף חומרים לקידום אתר

נדגיש כי קידום אתרים מקצועי יש לבסס על חומרים איכותיים ומקוריים. כמו כן, יש להדגיש כי לא ניתן לעשות שימוש בחומרים אשר אינם נמצאים בבעלות בעל האתר. את התמונות וסרטוני הווידאו ניתן לצלם באופן עצמאי או לעשות שימוש בחומרים הקיימים ברשות בעל האתר. תוכן מקצועי כתוב המשמש להפצה והעשרת האתר יוכל בעל האתר לכתוב בעצמו או לחילופין לעשות שימוש בכותבי תוכן מקצועיים. הבחירה בכותבי תוכן במיקור חוץ מחייבת את בעל האתר במתן הנחיות כלליות אודות סגנון הכתיבה הדרוש, שירותי בית העסק ומילות המפתח.

טיפים לפרסום אתר חדש

כל תהליך קידום אתרים מקצועי כולל גם מלאכת פרסום המתבססת על צעדים קטנים לעידוד חשיפת הגולשים לאתר החדש. עם השקת האתר יש לפעול לפרסומו בכל דרך אפשרית. כמו למשל, מתבקש בעל האתר להוסיף את כתובת האתר לכרטיס הביקור, לחתימה האישית בכל מייל, לשילוט הרכב ולכל מוצרי הדפוס המודפסים של בית העסק. כמו כן, כדאי לספר לכל החברים והעובדים על הקמת האתר החדש ולבקש אותם להפיץ הלאה את הבשורה לחבריהם ובני משפחותיהם. לכל הלקוחות הקבועים ואנשי הקשר מומלץ לשלוח מייל עם עדכון על הקמת האתר החדש. אל תשכחו גם לפרסם ברשת הפייסבוק את הקמת האתר החדש. מדובר בבשורה טובה ומשמחת, הפיצו אותה הלאה.

קידום אתרים מקצועי תוך דיוור ישיר

שליחת דיוור באמצעות דואר אלקטרוני עודה אמצעי פרסום מאוד מוצלח. סקרים שבים ומוכיחים כי מדובר בצעד מאוד אפקטיבי לקידום אתרים. נציין כי האפקטיביות של הדיוור הישיר מושפעת מאיכות רשימת התפוצה. קידום אתרים מקצועי מתבסס בראש ובראשונה על איכות, יש להרכיב את הרשימה תוך איסוף פרטים של אנשים אשר מגלים עניין פעיל בשירותי האתר. כמו כן, החוק מחייב בקבלת הסכמתם להיכלל ברשימת התפוצה שלכם. עם השקת האתר החדש כדאי יהיה לשלוח הודעה מיוחדת לכל החברים ברשימת הדיוור תוך הזמנה אישית להיכנס אל האתר, להתרשם וגם לתת משוב.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43397.aspx