איביי, אתר מהגדולים בעולם למסחר מקוון מגיע לישראל!
נכתב על ידי: עומרי מעברי
תאריך: 07/07/14

איביי, אתר מהגדולים בעולם למסחר מקוון מגיע לישראל!

איביי, אחד האתרים הגדולים בעולם  למסחר מקוון עושה עליה ומגיע אלינו בעזרת אתר חדש שמאפשר לקנות מוצרים מאיביי, אמזון וולמרט ועוד. כולנו שמענו על האתרים הגדולים איביי, אמזון, וולמרט, דיל אקסטרים ועלי אקספרס בין עוד רבים וטובים, שמאפשרים רכישה של כל מוצר אפשרי שקיים על פני כדור הארץ. החל ממחזיקי מפתחות, כרטיסי ברכה, מוצרי חשמל, הנעלה, ביגוד, אופנה, גאדג'טים, צעצועים, אוספים, פריטים ישנים ועוד ועוד. האתרים מאפשרים לבעלי חנויות למכור את מרכולתם ישירות דרך האתר, ולנו כקונים לתור ולחפש את המוצר שאנחנו רוצים בין מיליוני מוצרים, לסווג אותם כרצוננו לפי סגנון, צבע, מותג, מחיר, משלוח ומצב מוצר, ולרכוש בצורה יעילה את המוצר שיישלח לארץ ויגיע כעבור זמן מה. זמני המשלוח משתנים כמובן בהתאם למיקום המוכר ומוצר יכול להגיע כעבור חודש וחצי אך למי איכפת כל עוד המחיר מצוין ויש לנו סבלנות לחכות.

שלושה חברה צעירים מדרום הארץ, שבשנתם האחרונה ללימודים החליטו על פרויקט גמר שבו הם יביאו אלינו את אי ביי, אמאזון ווולמארט בעברית, בצורה הכי פשוטה וברורה שיכולה להיות. לאחר ששמעו על הרצון העז שיש ללא מעט אנשים לעשות קניות ברשת מאתרים אלו בחו"ל ומהקשיים שנתקלו בהם ושמנעו מהם לעשות זאת, החליטו לקחת את המושכות לידיים ולהביא לכולם בצורה הפשוטה ביותר את האתרים הגדולים האלה עם כמות המוצרים האדירה שהם מציעים.

החברים שמו דגש עיקרי על פשטות ונוחות הקניה כדי שאלו שאינם בקיאים ברזי איביי ודומיו יוכלו לרכוש מוצרים בצורה קלה ופשוטה ואכן המצב הוא כך. האתר עלה לאויר באוגוסט האחרון ומצויד במנוע חיפוש איכותי בעברית. אדם שנכנס לאתר פשוט מקליד בשורת חיפוש בעברית את המוצר שאותו הוא מעוניין לקנות ומקבל תוצאות חיפוש איכותיות לפי מה שהזין בדף הקודם. מתוך אותם מוצרים הוא יכול לבחור במוצר שמתאים לו ביותר, ומוצרים ממוכרים איכותיים אפילו מסומנים במדליה כדי לעזור ללקוחות לקנות ממוכרים שיש להם שם טוב ורייטינג גבוה. אך יהיו כאלה שישאלו "אבל לאיביי יש הגנת צרכן במקרה שיש בעיה עם המוצר, מה אצלכם?" - אך גם לכך יש פתרון! מכיון שהאתר הוא בעצם פלטפורמה שמציגה מוצרים מאיביי אמזון וולמרט, הגנת הצרכן של איביי תקפה גם תקפה! במידה ומתקבלת הודעה מהצרכן שיש בעיה עם המוצר ייפתח תיק מול הגנת הצרכן של איביי על מנת לפעול ולסייע עד כמה שניתן לתת ללקוח את רצונו ובמקרים שבהם יש אכן בעיה עם המוצר אפילו החזרים מלאים בלא מעט מקרים. מי שייכנס לשם יבין מיד שהגיע למקום טוב שבו יוכל לערוך את הקניות שלו בראש שקט ולהיות בטוח שעשה קניה טובה ואיכותית


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article43419.aspx