פיליפס תחשוף ב- IFA 2014 את מסך SoftBlue
נכתב על ידי: ילון מדר
תאריך: 07/09/14

MMD, חברת הטכנולוגיה המובילה והמשווקת הבלעדית של מסכי המחשב של מותג פיליפס, חושפת בתערוכת IFA 2014 מגוון חידושים שהותאמו לסגנון החיים והעבודה של משתמשים – כמו השאיפה לבריאות, התשוקה לבידור והשאיפה לסגנון ואלגנטיות בסביבת הבית והעבודה. תערוכת IFA תתקיים בברלין מה-10-5 בספטמבר 2014.

מסך SoftBlue - מקטין את השפעת האור הכחול על העין

כיום, אנשים מבלים זמן רב ביותר מאי פעם באינטראקציה עם מכשירים דיגיטליים. החשיפה הרציפה והממושכת לאור הכחול הנובע מהמסך מהווה סיכון פוטנציאלי לנזק ארוך טווח לראייה. המסך החדש Philips SoftBlue, שייחשף לראשונה ב-IFA 2014, מצמצם את עייפות העיניים באמצעות ביטול פליטת האור הכחול באורכי גל מזיקים. הוא מסייע בכך למיתון ההשפעה השלילית על העיניים. שלא כמו בגישה מבוססת תוכנה, מסך SoftBlue עובד באמצעות טכנולוגיה חדשה שמשנה את נקודת השיא של הרכיב הכחול במסך ה-LED. היא עושה זאת מבלי לגרוע מאיכות הצבע או הבהירות, כך שמשתמשים יכולים ליהנות מתמונה איכותית ללא ההשפעה שנובעת מהחשיפה לאור הכחול.

חידוש נוסף שיוצג ב-IFA הוא מסך 4K Ultra High Definition המכיל כמות פיקסלים גבוהה פי 4 לכל אינטש לעומת Full HDומספק חדות  של פי 4 המספקת תמונה מרהיבה יותר מאי פעם. התצוגה ב- IFA 2014 כולל שתי תוספות חדשות וגדולות לסדרת 4K: מסכי 4K UHD 32 אינטש ו-40 אינטש שמצטרפים לגרסת ה-28 אינטש.

גיימינג ברמה מדהימה

כדי לשדרג את המשחק לרמות גבוהות יותר עבור שחקנים 'כבדים', מציגה MMDלראווה את מסך הגיימינג 144Hz 272G5DYB , 27 אינטש, בעל טכנולוגיית NVIDIA G-SYNC. השליטה של יחידת עיבוד הגראפיקה (GPU) בקצב הרענון מספקת תנועת תמונה אולטרה-חלקה, הכוללת מסלול מלא יותר של אובייקטים נעים - כולל תמונות קריטיות שלא מוצגות במסכים בעלי קצב רענון סטנדרטי. ב- 144Hz, תכני המסך שמתעדכנים בקצב של כמעט פי 2 וחצי יותר מאשר במסך רגיל, מספקים לשחקנים מהירות תגובה של שבריר שניה המאפשרת להם למקד את האובייקטים באופן מדויק יותר ולשדרג את המשחק שלהם לרמה חדשה.

מסך מקצועי למעצבים גראפיים

מסך Philips 272P4A 27 אינטש החדש, שפותח עבור מעצבים גראפיים, מצויד בטכנולוגיית Adobe RGB. מסך זה, שיוצג ב-IFA, מציע רזולוציית Quad HD (QHD) של 2440x1560. המסך מציע תצוגה חדה של פרטים שהיא חיונית ביישומים המסתמכים על דיוק הפיקסלים. עם Adobe RGB המסך יכול לרנדר צבעים רבים יותר לעומת מסך רגיל. המשתמשים נהנים מעקביות הצבעים בין מכשירים שונים - לדוגמא לתמונות שנטענות ממצלמות דיגיטליות יש בדיוק את אותם הצבעים בזמן שהן מרונדרות על גבי המסך. הדבר חוסך זמן ומאמץ לצלמים, מעצבים גרפיים, עורכי וידאו ואנשי מקצוע אחרים המעורבים בתהליך העבודה.

ביצועים עם מראה מרשים

טכנולוגיה וביצועים מצוינים לא באים על חשבון המראה החיצוני כפי שמוכיח המסך החדש 275C5 בגודל 27 אינטש. מלבד סגנון העיצוב Moda 2 בלבן מבריק, המסך החדש תומך בתקשורת Bluetooth שמנקה את שולחן העבודה מהכבלים המגושמים. הדגם החדש תומך בטכנולוגיית Miracast של פיליפס המאפשרת זרימת תכנים בין הסלולר למסך. ה- 275C5 יכול לשמש כתחנת מוסיקה עצמאית לסלון באמצעות שני רמקולים 7W עתירי עוצמה.

במסגרת הביתן יוצגו גם מסכי מגע חכמים All in one- מערכות מולטימדיה עצמאיות שמביאות את עולם אפליקציות אנדרואיד המרגש למסכים גדולים יותר- וכן המסך הפנורמי אולטרא רחב 21:9, בעל רזולוציה של 3440x1440 המיועד לריבוי משימות כבדות ויישומי נתונים.

למבקרים בדוכן Philips באולם 22 יהיו הזדמנויות לנסות את כל המסכים הללו ולבחון את ביצועיהם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44008.aspx