גרונג וגרונג עם פנדל
נכתב על ידי: אוהד זמלר
תאריך: 22/10/14

במאמר הבא נדבר על מסור הגרונג ועל מסוף נוסף מקטגוריית מסורי הגרונג- מסור גרונג בעל פונקציה של פנדל.

מסור גרונג

גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

מסור גרונג עם פנדל

משור נוסף הוא גרונג עם פנדל, שהינו גרונג רגיל עם תוספת של מסילה שניתן להסיע אותו עליה הלוך ושוב. זהו יתרון ענק של מסור פנדל על פני משור גרונג רגיל, כי בגרונג הרגיל ניתן לנסר רק לרוחבו של העץ על פי רוב, ולעומת זאת מסור גרונג פנדל מאפשר לנסר לא רק לרוחב אלא גם לאורך בזכות העובדה שהוא נע על מסילה.

משורי הגרונג והפנדל המומלצים

החברות המובילות אשר מייצרות מסור פנדל ומשור גרונג הן MAKITA, דיוולט ובוש. החברות הללו מייצרות דגמים איכותיים של משור גרונג ושל מסור גרונג פנדל, והן ידועות באמינותן ובגב שהן מספקות ללקוחותיהן.

יש לזכור שצריך להתאים גרונג וגרונג עם פנדל כמו מסור פנדל מקיטה וכמו  מסור גרונג מקיטה באופן מדויק לצרכינו וזאת ניתן לעשות ללא כל בעיה משום שלחברות אלו יש היצע דגמים רחב.

מתוך חברות אלה החברה מומלצת ביותר היא מקיטה ובין הדגמים המומלצים של מסור פנדל מקיטה ושל  מסור גרונג מקיטה ניתן למצוא את ה- Makita LS1040, Makita LS1214, Makita MLT100, Makita LF1000.


 
אודות המחבר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44348.aspx