נכסים מניבים בתחום הנדל"ן – היכן כדאי להשקיע?
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 17/11/14

השקעות נדל"ן בישראל מאופיינות בשוק יחסית יציב ותשואות גבוהות, בענף ההשקעות, ההשקעה בנדל"ן מומלצת בעבור אלו המחפשים אחר נכסים מניבים. השקעה בנדל"ן אפשרית תוך רכישת דירות למטרת השכרה, דירות למכירה, מגרשים לבנייה וגם שטחים מסחריים או בנייני משרדים.

גם במדינה קטנה כמו ישראל קיימים מספר אפיקי השקעה בתחום הנדל"ן כאשר על המשקיע מוטלת האחריות לבחור את הנכס המתאים לו ביותר. זהו השלב בו רוב המשקיעים המתחילים נקלעים לבלבול ולא מוצאים את הידיים והרגליים בתוך כל האפשרויות המוצגות בפניהם. זהו השלב בו מומלץ יהיה לפנות לייעוץ מקצועי. רוב הישראלים מבצעים במהלך חייהם עסקת נדל"ן גדולה אחת, אין כל סיבה לצפות כי יחזיקו בניסיון הדרוש לזהות נכסים מניבים ולקבל את ההחלטות הנכונות בעצמם.

יתרונות בפנייה אל סוכנות תיווך למשקיעים

א. יועצי הנדל"ן המנוסים יוכלו להתאים במהרה לכל משקיע נכס מניב התואם את היכולות הפיננסיות שלו, את הצרכים ואת הציפיות בטווח הארוך ובטווח הקצר.

ב. אפשרות להיחשף לכמות גדולה של אפיקי השקעה בנכסים מניבים בכל פגישה, יועץ הנדל"ן יוכל להציג בפני המשקיעים אפשרויות להשקעה בבנייני משרדים, מתחמי מגורים בכל רחבי הארץ וגם רכישת מגרשים, כל זאת מבלי לצאת מהמשרד הממוזג.

ג. מעורבות של חברת נדל"ן בעסקה מעניקה למשקיעים גישה אל אנשי מקצוע המספקים מענה מקצועי ואישי. בחירה נכונה של נכסים מניבים היא כזו אשר מבוססת על הבנת התהליך, ייעוץ פיננסי נכון וסקירה מדוקדקת של מצב הנכס ורישום הבעלים.

ד. עסקאות נדל"ן המערבות סכומי כסף כה גדולים לא כדאי יהיה לבצע ללא ליווי מקצועי של מתווך וגם עורך דין נדל"ן.

ה. חברות התיווך תורמות תרומה משמעותית לניהול המשא ומתן לסגירת עסקת המכירה בין המשקיע לבין בעל הנכס.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44578.aspx