פיליפס מציגה: תחנת ענן אינטגרטיבית
נכתב על ידי: יונתן לאלו
תאריך: 19/11/14

חברת MMD משיקה תחנת ענן אינטגרטיבית של פיליפס שמחברת את המשתמש הארגוני באמצעות מסך בלבד ישירות לתשתית הדסקטופ הווירטואלי (VDI)

התחנה תומכת בשתי סביבות וירטואליזציה: VMwareו- Citrix
ומתאימה לרוב המסכים בגדלים 19-29 אינטש

חברת MMD, המשווקת הבלעדית של מסכי המחשב של מותג פיליפס, משיקה בישראל תחנת עגינה 'רזה',שהופכת כל צג לעמדת ענן ארגוני. תחנת הענן האינטגרטיבית כוללת עמדה חכמה שמחברת בקלות כל מסך ישירות אל תשתית שולחן העבודה הווירטואלי (VDI), ומאפשרת גישה למרכז המידע הארגוני הכולל יישומי IT, אחסון נתונים ואבטחה.

Philips Cloud Monitor Base תומך בשתי סביבות הווירטואליזציה הפופולאריות:VMware(דגם SB4B1927VB ו-Citrix(דגם SB4B1927CB). אן כל צורך במחשב PC נפרד וניתן לחבר בקלות מקלדת ועכבר ישירות לתחנת העגינה. כל זאת בסביבה נקייה וללא כל כבלים חיצוניים. 

Philips Cloud Monitor Baseמביא את תשתית שולחן העבודה הווירטואלי (VDI) בנוחות ובקלות לסביבת העבודה הארגונית באמצעות היתרונות הגלומים בשמירת הנתונים והתוכנות בשרת, תוך ביטול הצורך בכוח המחשוב של מחשבים שולחניים. Philips Cloud Monitor Base מציע גמישות, יכולת ניהול ואבטחה אולטימטיביים, בשילוב עם איכות התצוגה הגבוהה המאפיינת את מסכי פיליפס.


הדרך החכמה ביותר לניהול IT

היתרונות העיקריים של תשתית שולחן העבודה הווירטואלי הם: יעילות, אבטחה ונוחות בניהול ה-IT.  כל רכיב בתשתית שולחן העבודה הווירטואלי מנוהל מנקודה אחת. כך מסוגלים מנהלי מערכות המידע לשמור על רמת אבטחה גבוהה ולמנוע חדירת נוזקות. כל הנתונים מאובטחים בענן, מסונכרנים עם השרת הראשי ונגישים מיידית כאשר המשתמשים ניגשים לעבודה.

Philips Cloud Monitor Base מאפשר את פריסת ה-IT בנוחות ובקלות ברחבי הארגון.זו דרך חסכונית להסבת צג פשוט לעמדת ענן ארגונית. היות שארגונים יכולים להשתמש במסכי פיליפס קיימים על תחנת העגינה החדשה, אין צורך בהשקעה נוספת בחומרה. כל שנדרש הוא לחבר את המשתמש לתשתית שולחן עבודה וירטואלי הקיימת בארגון. ארגוני IT שיטמיעו את תחנת העגינה יקצצו בעלות הבעלות הכוללת של טכנולוגיות המידע על-ידי הפחתת עלויות רכישה של התקני מחשוב. כן מובטח חיסכון של עד %90 בצריכת החשמל.

זאת ועוד, Philips Cloud Monitor Base מציע שפע של אופציות חיבור כגון יציאת DVI כפולה המאפשרת הפעלת שני מסכים, מיקרופון ורמקולים לשיחות אינטרנטיות, יציאות USB ו- LAN – שמאפשרים כולם הגדלת הפרודוקטיביות של המשתמשים.

מחיר: כ-3000 ₪ לדגם VMwareוכ-2250 ₪ לדגם Citrix. משווק על ידי החברות החדש בנדא מגנטיק ואיסטרוניקס

אודות MMD

חברת MMD היא חברה בבעלות מלאה של TPV, אשר נוסדה בשנת 2009 בעקבות הסכם עם פיליפס. היא משווקת ומוכרת באופן בלעדי את מסכי ה-LCD של פיליפס ברחבי העולם. על ידי שילוב המותג המוכר של פיליפס ומומחיות הייצור של TPV בתחום הצגים, MMD פועלת בגישה מהירה וממוקדת על מנת להביא מוצרים חדשניים לשוק. החברה משרתת את השווקים במערב אירופה, המזרח התיכון ואפריקה מהמטה שלה באמסטרדם, והמשרד המקומי בפראג משרת את מדינות מזרח אירופה ומדינות חבר העמים. החברה פועלת, באמצעות רשת של צוותי מכירות מקומיים, עם כל המפיצים והספקים הגדולים באירופה בתחום המחשבים. מרכז התכנון והפיתוח של החברה ממוקם בטייוואן.www.lcdmonitors.philips.com


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article44599.aspx